Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybí mi Honza Olejník *13*
  • Super! Ondru si tam zvěte častěji prosím
  • Kazdopadne, kto moze, nech pomoze pri testovani arabskej kampane. Cim viac nasbude, tym skor bude hotova - vacsina je uz v cestine. https://forum.original-war.net/viewtopic.php?f=53&t=3140
  • Rád bych poopravil jednu zavádějící informaci. Ten kdo má zdrojové kódy, měnil hru a stále ji mění (a vydává patche) je Stucuk a to je Skot, ne Polák.

    Ale jinak máte pravdu, že polská komunita je nejsilnější a má na svědomí i tu Arabskou kampaň, ke které použili původní Altarské poznámky.
  • Stratégia velice chytlava, ale prečo autori tak často nútili hráča rýchlo konať a väčšinu misii "obohatiť" časovým handicapom? Neznášam, keď ma niekto núti hrať rýchlo stratégiu, zatiaľ čo v hornej polovici obrazovky sa odpočítava čas.
  • veeelmi parádna hra... *1*
  • Moja NAJOBLUBENEJSIA strategia! :) a doporucujem neoficialny datadisk Arabska kampan, ktora je vdaka fanusikom tiez v cestine! (Zial este nie je uplne dokoncena, ale stale sa na nej pracuje) https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=687418815 bez tohto datacu je to polovicny zazitok. Ale je to uzastna hra hned si ju idem znova zapnut ! :)
  • a důležité bylo využití opičích zdrojů . takže něco jako dnes : DDD
  • Srdcovka. Nepředpokládám, že mě dnes i sebelepší herní kousek zasáhne tolik jako Original War. Dohrávám ho v průměru 1 ročně už dekádu let.
  • Tyjo Martina Klímu nemám rád - Altar s Klímou mám zafixované jako "slibotechny". Něco jiného jsou ostatní zmíněné individuality, menší páni typu Chvátil, Spáčil, Kučerovský. Nahlížet na KCD s vědomím angažmá páně Klímy zasévá pochybnosti - ty rozhovory jsem nečetl, budu si je muset dohledat.
  • DwaR
    super video.
    priznávam, že mi orginal war vo svojej dobe unikol a pozerám, že to je veľká, veľká chyba, ktorú musím napraviť.
  • Ten smajlík mi samozřejmě ujel...
  • Parádní gamesplay, palec nahoru za perfektní komentář hosta. *9*
  • Jack1947
    Ten byl supr u všech starých her *4*
  • Yes yes yes na tohle jsem dlouho cekal!!!! :)
  • Khanemis
    Super gamesplay, škoda, že jsem ho nestihnul naživo. Nečekal bych, že to Original War někdy opravdu dáte:)
    Je to vskutku hodně výjimečná hra, která dovedla kombinaci RPG a RTS takřka k dokonalosti. Co se mi na Original War vždycky velmi líbilo pak byla ale hlavně právě ta unikátní struktura misí, kde byla každá jiná, vše mělo svůj smysl a celkově byla hra daleko komornější, člověk měl ten pocit, že je jen jedním z koleček v celém konfliktu, působilo to opravdu hodně osobně.

    Jen ten vychvalovaný český dabing moc nechápu. Už v době vydání mi nepřišel nic moc a dnes jsem si připomněl, jak nepovedený, dle mého názoru je. Existují sice větší tragédie, ale i tak. Půlka herců přehrává, druhá půlka naopak podehrává (respektivě je znát jak moc jen čte scénář, třeba právě hned v úvodní animaci) a celé to zní tak nějak divně. Naopak ten kousek anglického dabingu, co jste pouštěli, zněl o něco lépe, možná to zkusím rozehrát v té angličtině a uvidím, zda to nebude o něco lepší:) Každý to ale samozřejmě vidí jinak.

    Na každý pád super!
  • TA + Battlezone > Buržuj
  • Paulcz
    Hm, Bob?

    Jinak KKND má asi nejhorší gameplay jaký v RTS může být, meganuda. Dvě strany se shodnými jednotkami.. jen jiná grafika.
  • Treba si dať dole tie nostalgické okuliare. Original v názve si táto hra nezaslúži. Je to tuctová RTS, naviac nijak extra kvalitná. Ak chcete skutočne originálnu retro RTS tak KKND alebo M.A.X. 2.
  • "Zvládnul jsem to!"

    Dabing byl po vydání recenzenty silně kritizován, ale řekl bych, že poměrně zkultověl a hlavně že byl naopak povedený. Posouval hru, spolu s lehce infantilní grafikou, do roviny nadsázky, takže ji člověk nebral příliš vážně, a to se (hlavně k příběhu) vyloženě hodilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit