Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    to chce klid a nohy v teple *3*
  • jabbo126
    Ne. Neodvádějí výbornou práci. To je ten problém. Samozřejmě netrvám na tom, aby dohráli celu hru, ať už jakoukoli, ale když už ji hrají aby bylo vidět, že jsou to profesionálové, kteří o ní vědí nejmenší podrobnosti, aby během hraní tyto podrobnosti zmínili, aby hráčům ukázali co byla ta hra kdysi dávno pro nás tatíky - aby vysvětlili, proč je vlastně LEGENDÁRNÍ - toho jsem se nedočkal. Aby ukázali že když ses to fakt naučil, mohl jsi být king - a v téhle hře to šlo, jen si trochu nastudovat právě tu "strategii", spíš taktiku. A ta se dá najít, našprtat. Prostě mi vadí, že když už zvolí takovou klasiku, nejsou schopni se o ní něco naučit. Byť jen fakt, že si jí může zahrát každý, vyzkoušet jaké to bylo (http://game-oldies.com/play-online/golden-axe-coin-op-arcade) že v golden axe nebyla zatraceně žádná golden sekera, co znamenaly nápisy nad baráky, kolik skrytých vtipů tam bylo, jaké tam šli dělat triky (bez cheatování - třeba v coopu jsi mohl jednoznačně taktizovat, upoutat pozornost nepřátel a druhý kidlil bosse), že měla hra alternativní začátek, že tam byly easter eggy ... ... že měla i pokračování, že nepřátelé byly pojmenováni podle alkoholických nápojů ... a tak dále. Nic. Jen tupé hraní staré hry lidmi, kteří to neumějí (a nechtějí se jí věnovat) ...
  • Divám se na všechny Pavlovi gameplaye. Je pravda, že při tomto jím to uplně nevyšlo.
    Já osobně jsem si Golden Axe zaplnul a dohrál to do konce dřív za jak za hodku. Akorát prostě musíte vědět strategii.

    Podstata těchto retro gameplayů je ukázat mladším hřáčum starší hry, které by je mohly zaujmout.
    Ne zahrát hru jako úplný profík a taky jí v rámci hodiny dohrát.

    Podívej te se např na retro gameplay strategie Z, tam Pavel prošel suveréně všechny mise, které se daly stihnout, s prtem v nose.

    A zkuste si nědy hrát a zároveň při tom mluvit a kontrolovat chat.
    Určitě v gameplayích a retro gameplayích pokračujte. Odváditě výbornou práci!
  • seprah
    naprostej souhlas, docela to potvrzuje to, co jsem psal u prvního indie okénka na games... Pavel je profík, jistě toho má už spoustu za sebou, ale připadá mi, že jeho příprava na tyhle streamy je naprosto nulová a je to velká škoda. je sice fajn, že se games snaží o podobný gameplay videa, ale mělo by to mít nějakou úroveň, přece jen, je to jeden ze dvou těch opravdu kvalitních herních serverů v ČR, tak by se podle toho měli zařidit, věnovat se tomu naplno, protože je jasný, že když budou vysílat gameplay, bude na to koukat většina toho pevně danýho jádra fanoušků a když to bude stát za pí... 3,14% ze sta, tak s největší pravděpodobností narazí na hate... přesně, jak to psal jabbo126, nic proti tobě Pavle, ani v nejmenším nepochybuju o tvých schopnostech, jen si dej prosím dvě, tři hodinky na nějakou "připravu," než začneš natáčet, věřím, že ten stream bude mnohem kvalitnější. howgh
  • jabbo126
    To chápu, zeptám se jen jestli umíš anglicky a viděl jsi někdy třeba gamesplay od giantbom? To je totiž ukázka profesionality - dělají si z toho srandu kolikrát, ale alespoň ví co mají dělat ...
  • Asi budu v menšině, ale mně se na to díky té nedokonalosti baví koukat. Líbí se mi, že to má takový civilní nádech "klubovny" a ne nádech vysokorozpočtové, ale často chladné herní novinařiny.

    Uznávám, že by to nemělo jít přes určitou mez snesitelnosti, ale jinak je to jediný gamesplay, na který jsem schopný se dívat déle, než pár minut.

    Je mi to prostě příjemné.
  • jabbo126
    Každý může říct: "tak se na to nekoukej, však je to jejich věc, ty bys to nehrál líp atd. " ... jenže když to beru tak, že games by měla být fakt profi web (tímto poklona), musí se i podle toho zařídit. A když i já, obyčejný pařánek, u toho trpím ... asi je něco shnilého ve státě dánském ... - a proč mě to tak točí, protože mám kluki strašně rád a vím, že mají na víc! Kdyby mě tenhle web/redakce nezajímal, neřeším to
  • Kedaro
    Tu "hudbu" je jedna radost poslouchat.
  • Ámen.
    Smutné je na tom celém také to, že pavel znich patří, i přes to všechno, mezi největší skillery :-) *12*
  • Clovece, vdaka, ze si to cele takto pekne spisal a vobec nevadi, ak si sa nechal trochu uniest. Mas totiz absolutnu pravdu. Ja si o tom, co predvadza pri hrani totalnych klasik pan recenzent Pavel, myslim v zasade presne to iste a tvrdim, ze je to uz priam do pekla volajuce... Ak mam pravdu povedat, prave z dovodu TOTALNEHO diletantstva hrajuceho recenzenta, uz odmietam sledovat akykolvek dalsi LP, aspon v pripade, kym ho bude hravat Pavel a nie ina osoba, ktora z nostalgickych starych klasik nenarobi pri hrani vzdy KOMPLETNU FRASKU!!! *16*

    Takze, osobne dufam, ze si nase staznosti redakcia zoberie k srdcu a nieco s tym konecne urobi, pretoze pohar trpezlivosti uz vazne pretiekol... u mna rozhodne a myslim, ze rovnako i u teba, jabbo... *13*.
  • jabbo126
    Dopředu říkám, veškerý hejt na tohle neřeším, ale mluvím teď o profi serveru, který se o něco snaží. Pavle, neznám tě jako člověka, ale to co předvádíš u games-play je ponižující. Nedělej to. Sleduju na games live gamplay delší dobu, spíše z akademických důvodů. Omlouvám se už dopředu za tento názor, ale Pavel je podle mě nejspíš ten nejhorší hráč, kterého jsem kdy viděl. Opravdu mě irituje, že na profi serveru vidím takovouhle s....u. Zatím všechno co jsem viděl bylo plné totálních technických kolapsů, kterým se, ať všichni prominu, dá předcházet - proč je k....a úplně pokaždé zvuk totálně přepálený? Komická demence hráče - promiň Pavle (opravdu to neber jako urážku tebe jako člověka, protože tě neznám), ale to co jsi tu už několikrát předvedl ..., je opravdu na zabití. V okamžiku, kdy je tam někdo jiný, kdo o hrách opravdu něco ví (viz lets'play heartstone atd.), video je mnohem snesitelnější. Ale dobře, chápu, nemáte na to moc času, Pavel je jediný kdo se tomu může věnovat, ale upřímně - raději to zrušte, než v tom pokračovat. Nevím jestli v tom má roli stáří nebo unavenost, ale tohle je fakt ubohé. Jen namátkou, podívejte se na gamesplay Another World tady a na serveru hrej.cz, kde Tomus dohrál hru hned 2x a ještě přidal spoustu užitečných informací - naproti tomu Pavel nebyl schopný řešit základní problémy a o informacích mimo ani nemluvím. Nebyly žádné. Základem pro profi games play - a nic si nenamlouvejme, games se je profi server, je zjistit si o hře základní informace. Vyzkoušet ho dopředu, naučit se v něm trochu pohybovat a hlavně - technicky připravit vše tak, abych potom lidi neotravoval řešením těchto problémů - ne.....e mě a neříkejte, že to nejde, ok, některé věci neovlivníte, ale proč pokaždé, v každém videou strávíte velkou část času tím, že se něco po... Sorry, ale sleduju zahraniční i tuzemské gamesplaye a nikdo, NIKDO to nemá tak potentované jako vy.

    Divine Divinyty byla ukázka totální ignorance, nevím jestli to Pavel dohrál, ale tímhle stylem jedině s čítama - tam se asi nejlépe ukázalo jak na to s***e ...

    Na durhou stranu, asi se musím omluvit, že to tak prožívám, protože jde o houno, ale ... prostě při sledování games let's play trpím. A neříkejte mi "tak se na to nedívej", protože jsem svým způsobem badatel a utrpení je holt součástí mé povahy ... něco s tím udělejte!

    jsem předplatitel levelu a mám vás rád, nebojte ... jen vyjadřuji svůj názor nad nejslabším článkem ....

    Nakonec, ano - řeším to víc než je zdrávo, ale takový holt jsem, tak mě ukamenujte :-)
    Edit: vyloženě OT - ale chtěl jsem kamarádovi ukázat geniální hru, origila sin (dd) a neznaje mísní poměry jsem mu nalinkoval let's play original sin tady na games a řekl mi, že to vypadá dost divně, souboje, že jsou moc těžký ... no a po chvíli napsal, "co to je za "blb..." on je slepej nebo co ?" Sám pochopil, že tahle se to nehraje a já mu musel říct, že takhle ta hra opravdu nevypadá, po shlédnutí toho co tu předvedl Pavel. Takže už nevím, jestli to nentí trochu kontra produktivní.
  • kostejnesmrtelny
    Souhlasím, taky mě to přirovnání několikrát napadlo.
  • a teraz vsetcii...o co to je rozdielne od dark souls?
    fokin rpg?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit