Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Audiovizuální styl her od Westwoodu z devadesátých let byl prostě úchvatný, ať už šlo o Dune 2, Eye Of The Beholder, Legend Of Kyrandia nebo Lands Of Lore. Kyrandii jsem hrál všechny tři díly, ale z příběhu si nic nepamatuju, ani z lokací nebo hádanek, nevím proč. Z her od Sierry, Lucasarts nebo ijiných si přece jen něco vybavím. Nicméně si pamatuju, že trojka už se mi tak nelíbila hlavně grafika už byla taková podivná renderovaná nebo co.
  • Moje nejmilovanější adventura :) Měl jsem rád i Simona kouzelníka, ale první Kyrandia v mém pomyslném žebříčku adventur vede, dohrál jsem ji několikrát. Dvojka mi nějak unikla, zkoušel jsem třetí díl s Malcolmem a to už nějak nebylo ono...
    • Zagro
      Souhlasím, jen slyším hudbu a jsem na měko :)
  • Kyrandii 1 jsem hrál ještě na 286. Jen ty delší "filmové" sekvence jely 1 snímek za 1-2 sekundy *4*. Asi nejhorší byla sekvence u Zanthii. To bylo zhruba na půl hodiny *1* . Dvojku a trojku o pár let později, už jen anglicky. Už to tak nějak nebylo ono. Jednička bude vždycky jednička.
  • Tahle dvojka ma potencial, hlavne Pavel. Rad se koukam jak hraje hry. Jen skoda ze takto hluboke retro mne nezajima. Nechcete si zalozit svuj kanal na YT nebo Twichi, kde byjste hrali i jine novejsi hry? Nebo rozsirit repertoar tady na games. Ja nevim treba tocit nejakou serii na prani ctenaru a pod. Vim ze tady jsou i jini redaktori ale oni mi proste nesednou.
    • Cely internet postrada takovou kvalitu. Lestplaye jsou zalozene na mnohonasbne ejakulaci emoci a kazdy z nich tak vic zaujme prezentujicim, nez prezentovanou hrou. Navic z pozdravu "hey guuuys, whats up?" uz se mi celkem pravidelne zveda kufr.

      Tady je vsechno jinak. Zkus si z toho vzit treba ponauceni a hluboke retro te zacne bavit.
  • michaliuz18
    jeeej konecne nieco pre mna ! Uvital by som od vas casom aj adventuru staru indiana jonesa fate of atlantis alebo darkseed 1 ci 2
  • zaty
    První Adventura, kterou jsem hrál a překvapivě jsem ji dojel bez návodu. Další díly už mě tak nebraly, Quest série od Sierry a Lucasovky mě braly mnohem více.
  • Splněný retro sen!
  • Blue.Shark
    Parádní hra! Zajímavé je, že na mě nejvíce působila právě první Kyrandia. Další dvě části nějak ztratily tu pohádkovou naivitu a to mi asi trochu vadilo.

    Co vy? Jak se vám další dva díly líbily?
    • Mě tedy hodně bavil i třetí díl Malcolm's Revenge. Bylo to už takový s dospělým drsným humorem v pohádkových reáliích. Kyrandie jsou pro mne všechny 3 díly celistvou zábavou, nějak mi ani jedna výrazně nevyčnívá.
    • vlastně jsem je oba jen načnul a nikdy se nedostal dál než pár minut... ani nevím proč :) první Kyrandie je holt jen jedna, každý další chyběla ta hudba, ty scénky, ta atmoška :D
      • Zagro
        Přesně, hudba, ta dělala jedničku výjimečnou.
  • Dopytleee, hosi delejte to nekdy jindy nez v nejvic nejblbejsi dobu patek odpoledne.

    Kyrandia 1 je moje prvni adventura, jedna z nejoblibenejsich her vubec, tak sem se na to tesil az jednou bude :(
  • ma nekdo link na tu ruskou historku?
    • https://youtu.be/j829x36p6ok?t=1388
      • to nebude ta prihoda, kdyz o ni pavel nechce mluvit. bude to asi z toho chlastaciho vecera, ale bude vic HC bych rek *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit