Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v kazdem videu minimalne tri reklamy, jste ubozi, nereknu jednu kterou zavru na zacatku..... asi se kvam dostal nekdo z TV NOVA
  • Pan_Klobouk
    Deset let? Levisi, brouku... ;) Daytona USA je skoro 20 let stara zalezitost, uz i Saturn verze vysla pred vic jak 15 lety.
    • Levis co článek to perla, jdu si zahrát britskou ligu na FM 12 *1* *1* *1*
  • ucho
    to je nějaká novinka, že mi do minutového videa skočila 3x reklama, kterou jsem musel zavírat? :)
    • strašný, proto na videa koukám u konkurence... tady je to hnus velebnosti...
  • Lawliet
    ta hudba ... ^^
  • Divotvurce
    Já bych spíš uvítal remake hry Ignition, u té jsem se bavil královsky.
    • mluvis mi z duse, ignition byla neskutecne zabavna hra...
  • Remake v původní grafice? Hodně divné spojení, že?
    • To je dnes takovy trend, vzit starou hru, nastavit v config rozliseni 1280x720, a delat jako ze HD remake ;)
  • Jako sorry, ale takovahle blbina dnes jedine zadarmo... Jestli si tohle nekdo koupi, tak max z te nostalgie, zapne to, zajezdi si par minut a uz to nikdy nezapne (na to oni hrajou). Takze radim, ani z te nostalgie... ;)
  • Doted si pamatuju jak pokazdy kdyz jsem cekal na LaserGame tak tam tahle priserna vec hrala porad dokola tuhle prisernou pisnicku a jak ja ji nenavidel ale ted kdyz ji slysim tak me spis jima nostalgie :D
  • MidnighT91
    Poslouchat tu hudbu další minutu tak chytnu rapla a něco rozmlátím... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit