Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • residentevilfans
    ted si ho uzivam na ps vita stary psx doslouzil bude mit pohreb ve skrini *5*
  • Okej diky *4*
  • Piggsy
    Nebo takto. Jdi na tuto stránku http://pinnaclegameprofiler.com/home/67-jumi-articles-to-modules/index.php?option=com_content&view=article&id=1464 a stáhni si a nainstaluj program Pinnacle Game Profiler. Dále si na stejné stránce stáhni profil do Soul Reavera (je to v tom zeleném obdélníku) a načti ho do toho programu. Do programu načti též spouštěcí exe soubor hry. Od teď budeš spouštět hru už jen přes tento program. A poslední věc - v menu hry nastavíš typ ovládání na klávesnici, ne gamepad. Je to z toho důvodu, že program simuluje gamepad jako klávesnici, jako bys na gamepadu mačkal klávesy. V programu si též můžeš nastavit ovládání podle svého vkusu. Tak hodně štěstí, snad jsem pomohl. *3*
  • ronaldoczech5@seznam.cz
  • Piggsy
    Dej mi tvuj meil a ja ti to vysvetlim, at tady nespamuju forum. Je to trochu slozitejsi.
  • Tak rebootu bychom se i mohli dockat (a v pripade uspechu verim pak i v pokracovani). Crystal Dynamic udajne na necem v souvislosti se SR serii kuti, tak uvidime co z toho vyleze ci nevyleze.
  • Hele ja bych zrovna poradit potreboval s tim gamepadem, zkousel jsem to asi pul hodky a nic a nic. *4*
  • Piggsy
    Pravda, ta hudba je vážně parádní - taky jsem si liboval. *4* Nejlepší je, jak tam vždycky zařehtá ten kůň, to mi vždycky úplně přeběhne mráz po zádech.
  • Piggsy
    To je ale náhodička, zrovna včera jsem ho dohrál. Před pár týdny byla akce na GOGu, a tak jsem Soul Reavera hnedka koupil. Pokud by chtěl někdo poradit jak zprovoznit hru s gamepadem, tak můžu poradit. Dalo mi to několik hodin zabrat, ale už vím jak na to. *3*
  • Já bych si přál novej díl ale v poslední době,kdy jde studiům (ve většině případů) jen o peníze,tak bych se toho i trochu bál.Kdyby se toho chytil někdo,kdo buď hry,né že neumí,ale nedosáhnou očekávání,nebo pokud si to vezme EA nebo Ubisoft,tak to může dopadnout hodně špatně.Uvidíme,co budoucnost čeká.Co já vím,třeba nevého dílu alespoň z poloviny tak dobrého jako ty předchozí *3*
  • jedna z nejlepších herních sérií. Jsem zvědavý, jestli se někde kutí pokračování na nové konzole. Tyhle tituly, které se neobjevily na současné generaci by tam mohly najít své místo.
  • r r r R RAZIEeeel!
    Jednoznacne ma nejoblibenejsi herni postava - History abhors a paradox
  • Alex81
    První díl, (ten izometrickej) byl skvělej, ale když jsem spustil na PSX pokračovaní spadla mi brada, ta dechberoucí grafika. A to napichovaní na kopí, jak oběť pěkně sjela dolů po ratišti, to mě moc bavilo:-)
  • Husí kůže jen to slyším...To se tak často nestává
  • já mám jedničku koupenou (šel jsem tenkrát do krámu pro Atlantis a tohle mělo na krabici upíra, tak jsem to vzal taky ;) Atlantis se válí někde v prachu, ale Kaina hraju právě teď znova s nejnovějším patchem a je to pořád geniální :D takže mám náskok...
  • x_ander
    Soul Reaver je jednoznačně pecka, která by si pokračování opravdu zasloužila. Momentálně stále čekám, kdy se na GOGu objeví první Blood Omen, abych si mohl celou sérii zahrát pěkně postupně :)
  • já to tušil !!! vždycky sem měl takovej divnej pocit z toho soul reavera ... pro mě jednoznačně nejlepší blood omen a po něm defiance *14*
  • Soul Reaver je moje nejoblíbenější hra ne jen z PS1 ale asi vůbec. Z dnešního pohledu se ta hra může zdát těžká a někdy frustrující ale pro mě je dokonalá. Jenom ta hudba (http://www.youtube.com/watch?v=w2RMWWBXYbs) je na nákou cenu :-)
  • já nevím, mně vždycky připadal mnohem sympatičtější Kain (ten první), asi proto, že nemám rád 3D hopsačky - Kain byl sice taky napůl akce, napůl puzzle, ale atmosféru měl (má!) báječnou, aniž by si ji člověk kazil tím, že někde špatně skočil... ale asi se dost okrádám, co? :)
  • kubi-wan
    Ach jo... tohle je tak pecková série, která by si pokračování setsakramentsky zasloužila... ale POKRAČOVÁNÍ, ne HD remake, nebo nedejbože restart, reboot nebo jinej reinkarnát. Pořád je tam hromada nezodpovězených otázek a prostoru pro rozvedení dalších příběhů....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit