Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne jedna z nejlepších her roku, je to jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrál. Dnes je 3. 6. 2022. Return of the Obra Dinn jsem dle svých záznamů pokořil 10. 12. 2018. Zatímco u mnoha her zapomenu pár týdnů po posledním hraní že vůbec existují, na zážitek s touto hrou myslím často doteď. A to jsem veterán, začal jsem hrát na osmibitech v roce 1989, takže nahráno mám víc než dost...

  • "Momenty, kdy se vám úspěšně podaří identifikovat další trojici nešťastníků, patří k těm nejvýraznějším chvílím, které jsem tento rok u počítače zažil." Podepisuju!

  • Jack1947

    Je to jasnej ART chválím grafiku a zpracování hrát to asi nebudu ( byt zkusil bych) ale aspon to je něco jiného.

  • cNNk

    bylo by super, kdyby to vyslo na switch.

    • Taky doufám, že to vyjde na Switch - na tuto hru ideální platforma
  • kulhy_parici_spici

    Při vší lásce kterou k redakci chovám — přestaňte  prosím, používat slovo hipsteřina v souvislosti s hodnocením her. Je to zavádějící, omezené a vábí to troly z jejich ulepených brlohů.

    Obra Dinn je jinak velká paráda. Díky za recenzi.

  • flash789

    Jo, je to indie hipsterina, zdani neklame.

  • Slotermeyer

    VOlejníkův styl psaní nejde nemít rád. (smajlík na konci nebude)

  • Paul_cz

    Zní to velmi zajímavě, ale mám toho tolik, že počkám až to bude v humble bundlu, když už mám předplacen ten monthly. Ale Irenin koutek zoufalců, sakra to byl ale závan nostalgie, za ten dík :)

  • Krescz

    to je tak graficky odpudivé, že to nepřekousnu i kdyby to byla nejlepší hra na světě :D

  • Coffin.Corner

    Výborná recenze. Kupuju🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit