Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    Travis Fimmel? presne takove herce si do W predstavuju...jen tak dál *4*
    • Pro lidi, kteří sledují Vikings je jeho obsazení v tomto filmu přímo vysněné :))
    • Přesně tak!!!
  • BoB.2
    Vždycky mě přišlo divný u WarCraftu že lidi jsou skoro stejně velcí jako orkové.
    • to už mi přišlo divnější, že lidi jsou skoro stejně velký jako baráky ve kterých maj pracovat *1*
      • uz vidim ako si v RA (c&c) zumujes na lietadlovu lod aby si vyklikol len jedneho panacika ;)
        • to by asi nefungovalo, každý přece ví, že letadlové lodi v RA a C&C neumí vozit vojáčky a ty letadýlka na nich se doplňují a létají automaticky a nejdou zakliknout *4*
          • species
            a hlavne v c&c, alespon v tech dobrych, neslo zoomovat pac byly 2d
            • species
              jo generals jeste slo, hlavne Zero hour byl skvelej
            • přesně, a v tom poslednim dobrym ve 3D (Generals) zas nebyly lodě *4*
    • V některých případech, žel Bohu, i stejně mohutní *4* .
      • Asharak
        Světlo jim dává sílu! I svaly, koneckonců.
    • Ty znas asi nejakyho orka v realu abys mohl porovnavat :D
  • Trilógia Hobbita je krásnym príkladom. Nové technológie a možno až príliš veľa špeciálnych efektov. A zrazu sa suma na výrobu šplhá do astronomických výšok. Písali o tom rôzne zahraničné stránky. Aj na moviezone a tom nedávno písali článok. http://www.moviezone.cz/clanek/27635-miliardova-hobiti-trilogie-uspech-nebo-pohroma/
  • Lotr
    Travis Fimmel....to je myslím dobrá zpráva. V seriálu Vikingové podává výborný výkon a jde na něm vidět že si podobné role užívá.

    edit
    ale osobně jsem doufal že to bude animovaný. Blizzardovský "filmečky" jsou prostě boží
  • četl jsme knihy warcraft, a podle jmen se jedna o prvni válku, takže jsem zvědav jak to pojmou, neboť orkove jsou jen krvežíznívá zvířata která si zaslouží jen smrt
    • Vogon
      "Kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill. " - Jaina Proudmoore
      • :D *14*
    • Hej hej, jedná sa o prvú vojnu. Blizzard to minule sám potvrdil (ako píšeš, je to samozrejmé aj z mien :) )
      PS. Travis FImmel je boží a Lothar je asi moja najoblúbenejšia ľudská postava *14* *14*
    • řekl alík a ork ho zadupal do země...
      • Chudák mluvící pes *9* .
        • vrať se na kříž, žide *16*
          • Á antisemita tu ještě chyběl. Dáte si čaj?
  • Odmítám se k tomuto patosu vyjadřovat, dokud nezazní názor mého guru TheGGG.

    Tečka. *3*
  • >TheGGG:
    Decka degeneruje Justin Bieber, nie Blizzard...
  • Dufam v dobry film a potom napr. Starcraft the movie...
    • Asharak
      Aby po uspěchu pokud přijde nedělali celou sérii warcraft filmů a nezaložili vlastní pořádné filmové studio *5* *1*
  • Já jsem celkem nadšenej, že se režie ujmul Duncan Jones... Celkem se těším :-)
  • Kdyby to všechno nekonzultovali kluci z Blizzardu, tak bych byl trošku rozčarovanej z volby herce pro Medivha, takhle jsem docela zvědavý jak to dopadne.
    • http://i.ytimg.com/vi/TSv6VaMbjB8/hqdefault.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit