Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyhle slavný jména a mediální masáž mají za úkol jediné. Ospravedlnit cenu vývoje hry a to jakej z toho nakonec je šit.
  • CGI bordelu se dneska říká "hraný"?
  • Miserius
    All aboard the hype train!! Byl jsem k ty hre spis skeptickej, ale beta byla super... Co vypada na prvni pohled jako klasicka FPS je nakonec dost promakany FPS-MMORPG... Jen se bojim, ze pribeh bude strasne kratouckej... V bete jste na 1 planete udelali level 8 a max level je 20... Pokud budou 4 planetky kazda jeden dungeon a zbytek bude jen chozeni dokola pro itemy a nebo PVP tak to me bude mrzet...
  • Destiny sleduji jen okrajove, protoze je na konzoli, kterou nemam, ale trailer se mi opravdu libil.
  • Pěkná grafika, zajímavé prostředí, autoaim, špatné AI, nekomplexní hra. Hype nejméně úroveň podprůměrného Watch Dogs.
  • kdyz si tu hru ted koupim a nebude takhle vypadat tak z nich u soudu vytriskam prachy zejo? :D
  • na trubce a twitchi je toho mraky z bety, pripadne si zahraj Global Agendu, Borderlands nebo Halo....
  • No není to ani tak trailer, jako spíše reklama, která vznikla pro reklamní pauzu prvního zápasu nové sezony NFL.
  • Režisér se teda moc nepředvedl. A co se týče té hry, přijde mi že v tom topí nehorázně moc peněz.
  • Psychotic
    Ale nemůžeš říct, že by to nefungovalo :-)
  • Tady je vidět kam všechny ty peníze na "vývoj" jdou. 3/4 sežere marketing, zbytek možná zbude na samotnou hru.
  • Malleth
    Ty "scénaristi" jsou na tom asi fakt zle když berou hlášku ze Star Wars ep.II
  • Nedavno byla verejna beta - nejlepsi zpusob jakym si lze udelat nazor na hru. Hral jsem, bavil jsem se.
  • Já vám nevím, ale já jako nezávislý hráč, vážně nevím co mám čekat od této hry. Byl už někde zveřejněn pořádný gameplay? Nebo furt jen lákají na filmy, pěkně sestříhané trailery? :)
    Začínám pociťovat obobný hype jako u Watch Dogs... tak snad ;) vždyť víme
  • Mato1987
    Takto sprzniť Led Zeppelin a ten režisérov najnovší film bol teda riadny Yawnfest.
  • nudny trailer podle me
  • no zadarmo si k tomu jen tak nesednul :)
  • To je vod něj hezky, že si jen tak sednul a spichnul pro Destiny trailer...
  • Do týhle hry se lejou neuvěřitelný peníze, tak snad jim to vyjde.
  • cr8gg
    Pen*s? ... PEN*S BABY!!!! .. PEENNIIIIIS!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit