Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobne mi Ugly Americans zabralo asi tri dily, nez sem tomu propadl.

    Na podobne vlne bych doporucil Drawn together. 🙂

  • Pilotní díl je jinej než zbytek seriálu. Je spíš blbej a snaží se tak na sílu šokovat.

    Když člověk dokouká první sérii, tak jasně vidí, že pilot je nejslabší, asi ještě vůbec neměli jasno v tom, co z toho chtějí udělat. 

    Nejlepší na tom podle mě je, že tam často hodí nějakou absurditu, člověk se zasměje, a myslí si, že to tam hodili jen pro ten jeden gag. Ale oni to pak dál a dál rozvíjej, a je fascinující sledovat, kam to až dokážou dotáhnout.

  • solomon.short

    on ten prvni dil neni nic moc. osobne me to celkem chytlo cca od ctvrte/pate epizody prvni serie

    ja vyrustal na pythonech a nic lepsiho zatim nevzniklo ;)

  • Pro fanoušky seriálu byl jen připomněl existenci hry Trover Saves the Universe. Jasně s Rickem a Mortym to nemá přímo nic společného, ale je to stejného tvůrce se stejně ujetým humorem. A komu se seriál libí, tak tady asi nebude zklamaný.

  • victor

    Vyrostl jsem na Simpsnech , Ren a Stimpy jsou stále dokonalí , Southpark jsem dal také ,viděl jsem pilotní díl skvělé Futuramy v Anglii , Disenchantment jsem spíš přetrpěl a teda nic moc . Ugly Americans jsem dohnal jako rest a super ....

    A pak jsem viděl první díl Ricka a Mortyho a ......popravdě další jsem už ani nehledal :/ 

    "The Grim Adventures of Billy & Mandy" ....tohle mne narozdíl od Ricka a Mortyho zaujalo hned ..

  • Jevo83

    Uz dlhsie si vsimam ten serial, a stale rozmyslam..pozriet/nepozriet...tak diky Betka ze si ma konecne motivovala :) btw. asi by som rad videl viac popkulturnych clankov na games.cz👍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit