Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Mně ten nový Penquin celkem připomíná Boba Hoskinse v Unleashed:)

    Ale ta nová Batmanova zbroj je na můj vkus až příliš složitá a "okatě hi-tech", začíná mi to připomínám kostýmy ze Schumacherových filmů (bradavky naštěstí zatím chybí)
  • A mimochodem, autorovi: Ani Two Face, ani Penguin v Asylum nebyli, takže Penguina jsme viděli ještě v AOrigins (ale také v jiném designu) a Two Face pouze AC.
  • jeeeezis maaaria...... je uplne jasne, ze hlavnym zaporakom bude Hush, ktory sa nebude snazit nenahradit iba Brucea ale aj Batmana ako Arkham Knight.
    • Vývojáři potvrdili, že Arkham Knighta vytvořili sami pro účely této hry, za asistence autorů z DC.
      Takžeeee, ne.
  • Raději bych Riddlera jako Jima Carryho
    • Charlie Sheen se hodí víc :))
  • Nemůžu si zvyknout na Tučňákův nos.

    Jinak se těším na Hádankáře, už vidím televizi a náhle : Ahoj netopýre, zahrajem si hru.
  • Jack1947
    TWO-FACE no je dobre ze nejde ve slepejich filmoveho (prujmu) jenze Jones je ted švarcenégr *7* o tom Penguinovy ani nemluve a Riddler ach , jesteze nikdo nehraje hry kvuli postavam to by tak hralo aby jo. *12*
    • Shaker
      Bullsh*t alert!
  • A co Joker, bude nebude? Nikde o nem nic nevidim, asi prozkoumam nejaky zahranicni zdroje
    • zahrej batman arkham city *3*
      • dohral jsem vsechny, ale uz si nepomatuju, jak city dopadlo
        • jo vlastne tam umrel...no to v tomhle typu her nic neznamena...treba je v planu nejakej prekvapivej comeback
          • SPOILER


            Někde ve starší novince bylo citováno tvůrci, že i když je o komiksovou hru tak jeho smrt je v jejich hře definitivní.
            • Spíš jsem tím myslel, že je to vůči tématu Jokerova oživení irelevantní, protože oživovat ho zkrátka nebudou :) Navíc těžko říct, jak moc to Rocksteady přejali z komiksů, např. spoléhat na to, že jedna LP je i v batcave, by asi nemuselo vyjít. Ten jejich herní universe jede prostě trochu sám za sebe.
            • Wiki : Ať to pročítám jak to pročítám tak nikde nevidím že bych psal že Jokera oživěj. Jen jsem upozorňoval že Lazarus Pit pod Arkham City nebyla jediná co existuje .
            • Elhonzo, Jack: (SPOLER!)

              Ano, ale autoři oficiálně potvrdili, že Jokera resuscitovat nebudou. Ačkoli v komiksech je to běžná záležitost, jejich hra je stand alone universe, ve kterém Joker v AC definitivně umřel.
            • Vitektb: Ra´s Al Ghul jich má po světě několik , jedna dokonce i v Batcave
            • Vitekb
              @Jack; Lazarus Pit je na konci Arkham City také zničen.
            • Jack1947
              Kdyz by byl nekdy Pre-quel mohl by zase byt Joker v plne sile, ziv a zdrav. *4*
            • ovšem, DC multiverse v kombinaci či Lazarus pit je celkem snadný způsob jak přivést jakoukoliv postavu zpátky k životu
          • Co spoileruješ? Já jsem to sice dohrál ale co někdo jiný....
  • Jam97
    Riddler vypadá naprosto jako Charlie Sheen :D
  • už chybí opravdu jen několik málo úprav a máme z Penguina podobiznu Michala Davida
    • o to lepsi to bude pocit, az mu poradne natluces
    • Pete.palis
      *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit