Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim jak se recenzujou hry, ale bossove tam jsou.. staci nebyt blby a hrat to dele nez hodinu.
  • Co tohle má být za recenzi??? To jste se na gt pomátli? Takovej balast dokážu napsat snad ke všem hrám, co jsem kdy hrál.

    Chybí:
    - hodnocení grafiky
    - zvuku
    - ovládání
    - multiplayeru atp.

    Celá recenze je jen slovní výkal neprofesionálního recenzenta...
    • Souhlas - tohle není recenze...
    • 13_11
      Skutečně? Pak hurá na čtenářskou recenzi! Milerád si přečtu „slovní výkal“ někoho jiného...
    • co dodat, snad jen, že pravdu má, předsedo :(
  • A prijde mi nefer spatne hodnotit dobrou hru jen proto, ze vam subjektivne nevyhovuje jeji obchodni model.
  • Ja tu kritiku nechapu. Jestlize nakupem vsech dlc hru nepreplacim, tak mi to prijde jako ferova nabidka. A dobra pro nas, co moc nejezdime. Mam rr pro PSP a jezdil jsem tam jen na cad na par tratich, takze pro me je treba ten obsah dostatecny a nemusim vyhazovat penize za neco, co stejne nevyuziju. A jestlize je hra jinak dobra a pekne funguje, je to skvele.
  • 6ka, tady je ještě někdo hodně hodný... já asi opráším RR pro PSP, sice ho už pojedu asi po osmé, ale pořád je super.
  • Taková věc k zamyšlení: Když tedy Namco nabízí možnost koupit si trať, kterou chci, nebo která se mi líbí - jak zjistím, která se mi líbí/chci před nákupem? Hráč je zde jako ostatně vždy, stavěn do role kupujícího zajíce v pytli s tím, že refundace v případě nevyhovujícího nákupu je nemožná. Tento model tedy v daném případě je opravdu na hlavu postavený. A vlastně skoro až zločinný.
    • Kupodivu v tomhle případě vím, protože co jsem se zatím díval, tak jde o všechny tratě z předchozích dílů.
  • Škoda, že u recenze nejsou screenshoty přímo ze hry. Víš P.P., že když na Vitě zmáčkneš symbol ps (vlevo dole) a tlačítko start současně tak ti Vita vyfotí screenshot přímo ze hry a uloží ti ho do paměti?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit