Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalsi staveci hra se snazi navazat na uspech Cities Skylines? Nicmene jedna se o zacinajici nezavisle studio, proto ta grafika (ovsem nekterym se libi ne ze ne). Nebo ze by konecne fungujici vesmirny survival? Heh heh ;) (vsichni vime jak dopadnul Take On Mars). Bude i pribeh? Jednou mozna snad az to dokonci. Zatim si musime vystacit s nudnym stavenim...
  • DekkerDave
    Tohle je dodělanější než lecjakej batlfíld.
  • Kdy bude normální plná verze? Tyhle nedodělky nestojí za řeč
  • DwaR
    to si tak kopkám svoju bezpečnú jaskyňu a vytešujem sa, ako som s hrou vybabral, že nemusím stavať múry. úzke chodbičky ale nie sú po chuti kolonistom, tak ich zväčším na luxusné miestnosti. a zrazu oznámenie, že moji kolonisti sú po smrti. zasypala ich strecha. ako som, do čerta, mal vedieť, že tá skala má strechu? jo, jo, zábavné učenie mechaník na začiatku :) od tej doby príbytky len na rovnej otvorenej ploche.
  • Paulcz
    Nějaká větší příběhová složka tam bude, alespoň ve formě questů apod. Počítá se s tím už v příští připravované verzi (alpha 17).
  • DwaR
    s autorom textu sa dá len súhlasiť.
    jedna z najlepších, ak nie vôbec to najlepšie, čo doteraz vyliezlo z early accesu (kerbal som hral len chvíľku, ťažko posúdiť). ak niekoho baví budovanie sídla od nuly a piplanie sa s prežitím svojich ľudí... v skratke ak niekoho láka zažiť príbeh robinsona na vlastnej koží, toto je najlepší možný spôsob.
    a určite by som vyzdvyhol náročnosť. tú si tu naozaj môže človek navoliť podľa chuti a nálady. hral som ultra ťažké hry, kde bol každý ďalší prežitý deň oslavou môjho geniálneho vedenia :D, ale aj hry, kde najväčším problémom bolo, že som nestíhal budovať nové a nové sklady pre kolóniu, ktorá bola na 120% sebestačnou a neohroziteľnou (pokiaľ nepríde zatmenie, alebo nedôjde k fatálnemu zlyhaniu všetkých solárnych panelov vo chvíli, keď maníci pechujú kotly).

    P.S.: na to, že tá hra prakticky nemá príbeh, sú jej príbehy fakt hutné a je ich nekonečné množstvo.
  • Paulcz
    Z hlediska proniknutí do hry to není časově náročné jako DF :)
  • Hrál jsem alfu 15 a to co se mi občas stalo bylo vážně jak z nějaké telenovely. Třeba jsem zajal a zrekrutoval nějakou divošku, která si pak vzala jednoho z původních kolonistů. Jenže při dalším útoku toho kmene tam byla i její matka a byl to zrovna její manžel, kdo jí ustřelil hlavu, takže to manželství potom tak nějak ochladlo :) Nebo se ke mně třeba připojila taková obří žena, kterou jsem zachraníl když procházela okolo a skoro ji zabily nějaká zvířata. Jenže byla neuvěřitelně ošklivá a proto ji všichni nenáviděli, takže sama žila v malé chatrči za základnou, kde byla na ráně, takže to pak stejně brzo koupila zas.
  • PreidaQ
    A zrovna s Rimworldem bohužel dny, týdny, ba i celé měsíce mizí do velké černé díry. Je to fakt jedna z těch strašných závisláren, u kterých člověk zapomíná na plynutí času a stává se netečným k vnějším podnětům.
  • nightborne
    To mi malinko připomíná, jak jsem ve Dwarf Fortress musel zatopit několik podlaží lávou, abych se zbavil gobliního nájezdu =)).

    Do Rimworldu bych se rád zkusil ponořit, sakra, ještě ten čas, kdyby na to byl =).
  • pral bych si takovouhle hru v nejake solidní grafice, ani by nemusela být špičkova, stačilo by nejaké prumerne ale hezky stylizovane 3d
  • PreidaQ
    Jo, tohle jsem taky zažil. Úkryt hezky a náročně vybudovaný pod skálou, takže tam bohužel při nejbližší příležitosti nastala infestace brouky. V úzkých koridorech se proti nim nedalo bojovat, takže nezbývalo nic jiného, než zapálit nábytek a počkat, až všechno vyhoří a brouci při teplotě vzduchu kolem 600 °C vychcípají. A tohle jsem celkově musel opakovat několikrát.
  • Hrat tyhle hry na gp je imo celkem masochizmus. ;D
  • parádní stavěcí hra, snad odladí i ovládáni na gamepad v konzolové verzi
  • a když už si myslíte, že to máte docela na háku, vyspawnujou se vám všude po základně brouci ve chvíli kdy zrovna nejde elektrika *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit