Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fascinuje mě, čemu všemu se dnes ve hrách říká "RPG prvky".
  • Jupi takovou hru jsem si zase chtel zahrat a oni ji udelali. Doufam ze to brzo hodi na steam :D
    • ucho
      s velkou pravděpodobností hodí a asi i brzy. na GOGu už to je.
  • prudislav
    nice další úspěch z kickstarteru
  • Nevím proč má Lucie potřebu uvádět své recenze nějakým nesmyslem. Nejdřív o nemilosrdných hrách, teď o planetách.
    • Za dobrotu na žebrotu, člověk se tu snaží podat článek zajímavější formou a děcka ze středních škol začnou brečet, že by to paní učitelka nepřijala :D
      • Ze středních škol? Jen jestli to nepřeháníš *1*
    • Blue.Shark
      Zrovna tady na tom nevidím vůbec nic špatného. Zaprvé se to týká tématu a zadruhé je to pravda.
    • Trisska
      Navíc ta první věta je slohově celá špatně. Něco takovýho napsat do slohovky, tak mi to dá úča pěkně sežrat. (slovo "vyskytovat" ve dvou větách po sobě; "hráč o ně zakopne jen velice zřídka" - jako o ty planety???) Dál už jsem to ani nečetla a raději si počkám na recenze v časopisech Score a Level, kde jsou texty na mnohanásobně vyšší úrovni než na zdejším webu.
      • Někde jsem slysel, ze Level verbuje lidi z Games.cz, ale nemuzu to potvrdit.
        PS: Doporucuju nase, vase, jejich ne SCORE.
      • Blue.Shark
        Tak za a) je výskyt dvou stejných slov po sobě pořád slohově přijatelný a za b) ano, o ty planety; dávej ve škole pozor, až se budete učit o přirovnání.
      • Ta prvni veta je jak slohove, tak gramaticky naprosto v poradku, ovsem je asi trosku nad tve rozlisovaci schopnosti ji pochopit...
        Hmmm pockej tohle bys taky nemusela dat...
        "Veta dobra. Ty nerozumis. Lepe pockat na videorecenzi. Tam bude vic obrazku."
      • s.hih
        Gratuluji, ani jednou jsi zde nepoužila bi. Poděkuj své úče. *1*
      • Grammar Nazi... Tak si jdi číst nějaké literární dílo a neotravuj.
        • Tak, to bylo od srdce. Tolik citu, tolik sofistikovanosti, taková racionálnost a údernost - úplnej Dušín kua...
      • To ještě někdo kupuje ?
    • Až nějaký hráč zapokne o planetu, která je vhodná pro lidksý život, tak se podle mého skromného názoru určitě, zapíše do lidské historie, ale to je jen názor prostého muže :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit