Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze DLC k Far Cry 3 - Far Cry 4 je lepsi hra?
  • cumpi3
    me na jednicce stvalo, ze to bylo survival hra, kde umirajici lara vystrilela mesto se snad stovkou lidi...aby pak ze hekotu dokulhala pro lekarnicku...tohle me strasne vadilo a dle meho hru strasne schazovalo po strance herni....a tez me strasne stval pribeh a jeho plochost, coz hru schazovalo tez...tak jak?
    Cimz nerikam, ze to byla spatna hra, ale nemel jsem potrebu se k ni vracet...tak co s timhle dilem? Mam to zkusit, cekal jsem to horsi dle ohlasu
  • Stejně jako http://games.tiscali.cz/recenze/proteus-recenze-62508 LOL
  • Co je tady na tom tak moc úžasného? http://i.ytimg.com/vi/VnFxkLwQc-s/maxresdefault.jpg , těch 30fps? Ty neostré textury? Ta mazanice? Nebo máš na mysli ten FOV? Nebo ten dohled? Ta umělost z toho čiší, ale tak hlavně, že můžeš jít 2 metry doleva a 3 doprava.
  • wenceslaus
    Xbox...
  • Tak nám Uncharted dorazilo už i na PC *1*
  • a kolik rohliku si dneska ukrad se nepochlubis?
  • jako 8/10 je podle tebe málo? omg jak sou dnes lidi temi cisly zdegenerovani. ale holt muzou si za to novinari sami no
  • Dva postřehy z videorecenze od IGN:

    1, Lara když skáče nebo padá, tak se může pohybovat za letu do stran. Debilita z předešlého dílu zůstala nezměněna.

    2, Vyrábění předmětů při přikrčení je kvalitní vykrádačka z TLoU, dokonce i podobná ikonka hodu a dopadu.
  • Uncharted ma skvely pribeh, postavy a hlasky ako z Bad Boys 2 trebars a najlepsiu grafiku z exkluzivit v absolutne sviezej hratelnosti. Tomb Raider nema nic z toho...len velke cecky...oh wait ani to uz...a nudne lozenie ktore vyriesili vo FC4 hakom
  • ondra5
    Recenzent je fanouškem série a v tomto duchu se nese i celá recenze, dokáže si však zachovat chladnou hlavu při finálním verdiktu. Jak píše v posledním odstavci: Pokud jste fanouškem, příčtěte si jeden bod. Jsem taky fanouškem, ale nemyslím si, že by x-té pokračování mělo dostat 10/10, byť by bylo sebelepší. Titul těží ze slávy prvních dílů a do jisté míry je kopíruje, ale i vylepšuje. Ten pocit, že už jsme něco podobného kdysi hráli musí sám osobě hodnocení snížit.

    Podobný příklad je GTA V. Jasně, je to luxusní vymazlená pecka. Ale jedná se o to samé, co jsme už hráli několikrát před tím. Evoluce si nezaslouží nejvyšší hodnocení.

    Případ sám pro sebe je FIFA, NHL a jim podobné, tam může dát desítku snad jen blázen:)
  • že by mohl ještě MS, dohodnout na časovou exkluzivitu pro PC aby to na PS4 bylo jako naposled
  • Mart9
    Anglickými výkřiky do tmy se nikdy neztrapňuji.
  • Původně jsem se chtěl zeptat kde je Tanbou s jeho pseudo-chytrýma a velmi kritickýma komentářema, ale pak jsem si všiml, že už se o pár řádků níže vyzvracel, takže nic.

    Jo, na hru se jinak těšim. Musím si ale nejprve pořídit PS4. A pak čekat, než to na to vyjde.
  • Týýýý homoušíííí :-D
  • asi si ještě neměl pořádný v ruce *1*
  • Radkaa
    No to potěš koště teda. *15*
  • ondra5
    Díky za recenzi. Odehrál jsem všechny TR, co vyšly a tenhle si také nenechám ujít. Škode jen té exkluzivity pro XBox. Třeba to čekání bude kompenzováno drobnými vylepšeními. Bude gamesplay?
  • Kamil.Zatlouikal
    Tolik chvály a nakonec jen obligátní 8/10? Tady je to fakt nějaké divné... *7*
  • Já jen doufám že vznikne čeština :) s ní to byl zážitek hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit