Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těším se těším, ale až na PC samozřejmě, tohle cenzore neber jako flamewar, jen mě to pobavilo:

    "Nepřátelé se kryjí, uhýbají a kličkují, takže je není úplně snadné zasáhnout" - Rozbitý autoaim? :D

    Jen se divím Honzovi, že si nepočkal na PC verzi, když má to nové dělo, určitě by si ji užil mnohem víc v pořádné grafice a fps.
    • jnsCZ
      Autoaim není rozbitý, autoaim a autoheal je vypnutý (vyšší obtížnost - doporučuju) :)

      A s tím PC... já bych to čekání nevydržel :) Reboot jsem hrál třikrát (X360, PC, PS4) a tohle si milerád zahraju znova.
      • vazne odpucam(e) prehodnotit hodnotenie, pisete, ze ste 1ku presli 3x a ja moc dobre viem, ze je len par hier, ktore som ochotny zahrat znova..
      • Za vypnutý autoaim a autoheal (se dívím, že to tam vůbec jde :) palec nahoru, když už hrát na konzoli, tak aspoň trochu se ctí *3*

        Já vím, ale poprvé je to vždycky nejlepší, když všechno objevuješ a nevíš,co tě čeká za rohem, kam Tě zavede příběh atd.
  • tak jsem se nechal recenzí navnadit a až na konec si všimnu, že se vykašlali na ps3 :|
  • Skoda, ze se autori opet nepriblizili k realite i na urovni vzhledu hlavni postavy. Larin makeup me uprimne receno neprestava vyvadet z miry.
    • ještě aby tě její vzhed vyvedl z míry ty "homosexuále" :-D ty ty ty!
      • vyvadi me z miry, protoze na holce behajici v dzungli s lukem, lovice zver a bojujic s lidmi, to vpravde vypada nepatricne.

        A propos, mas-li radost z objevovani kvalitni kuchyne, tak te zvu na me domaci svestkove knedliky. Zaparime nejakou multiplayerovou pecku. A ja k tomu udelam ty knedle.
        • Týýýý homoušíííí :-D
    • Magister_Peditum
      Co má tahle hra společného s realitou? *8*
      • po precteni recenze jsem mel pocit, ze se arkada predesleho dilu snazi pretavit do realisticky pusobiciho dila. Hlavne z duvodu tech zjevne zajimave resenych hadanek.
      • frantisek_nejezchleba
        hmm... třeba to, že v ní účinkují postavy, které mají působit jako lidé? Nebo ty Olejníkem zmiňované hádanky... nebo... *11*
  • Ilusiveman
    Mistr olejník se asi sjel. Jinak to není možný. Tohle už jsem musel napsat v polovině článku. Bože..
  • No vida, teď si už jen počkat na PS4 verzi.
  • Radkaa
    Kolik je té Laře let ? Vypadá jako malá holčička. *4*
  • Prodej Uncharted remaster si na CZ/SK trhu vede až tak moc dobře , že česká sony se domlouvá o možné otitulkování TR na PS4 příští rok. TO je super teď už se ví o 3 hrách ps4 only AAA hrách které je budou mít :).
  • horrido
    No pěkné. Ať se těma penězma od MS za exkluzivitu zadusí...
    • nezapomeň že i Win je MS
      • o to vetsi phorno to je, zbytecne plejtvaj energii na dva operacni systemy a jeste si na jeden plati casovy exkluzivity a pak fnukaj, ze hw divize je nerentabilni...
      • horrido
        Naznačuješ tím něco? *4*
        • že by mohl ještě MS, dohodnout na časovou exkluzivitu pro PC aby to na PS4 bylo jako naposled
          • dyk to tak je more, na ps4 vyjde až na podzim, na kompa za čtvrt roku
  • Johnny
    kozy s každým dílem menší a menší :(
    • frantisek_nejezchleba
      ještě zrušit ten makeup a bude to úplně super.
  • Mart9
    Ve všech ohledech lepší než předchozí díl? Tak to musí být dokonalá hra 10/10.
    • chybi ti tam okridlene „oh, wait....“
      • Mart9
        Anglickými výkřiky do tmy se nikdy neztrapňuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit