Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha tak ono je to exkluzivní lol to si děláte prd#l tak proč když nás nadchne příběh a chceme pokračování tak to vydáte jen na konzole. Fakt demence tohleto.
  • Mato1987
    The RYSE of Tomb Raider
  • nebreč...
  • Todle je asi nejubožejší spůsob propagace podřadného hardwaru, ale tak nějak je uspokojit musej. Nic proti konzolářům, ale tohle je fakt blbost proč to vydat dřív na konzole než na PC prostě PR bullshit.
  • Mato1987
    Máš staré informácie bratu, v januári tohto roku vyšla novinka, kde Square Enix jasne deklaroval, že ich projekt reštartu Tomb Raidera je konečne ziskový.
    Mám taký dojem, že s exkluzivitou pre xbone to s The Rise Of Tomb Raider nebude také jednoznačné. Alebo si myslíš, že manažéri zo Square Enix sú slepí a nevidia jasný nepomer v predaných kusoch Tomb raidera 2013 kde sa ps3 verzie predalo podstatne viacej ako na xbox360 a remastrovaná definitive edícia predala takisto podsatne viacej na ps4 ako na xbone?
    Viem, že Crystal Dynamics boli nútený ešte pod eidosom robiť exkluzívne dlc pre xbox, ako to jedno dlc z tomb raider underworld, ktoré pre ps3 nikdy nevyšlo. Aj niektoré dlc rebootu Tomb Raidera boli časovo exkluzívne približne pol roka pre xbox360.
    Bolo by to od nich hlúpe, prísť o nemalý zisk z predajov ps4 a PC verzií The Rise of Tomb Raider.
  • 343 Industries, Rare, Lionhead, Turn 10, Twisted Pixel, Black Tusk, ...
  • Jack1947
    Já bych přál XBONE více exkluzivit, protože X360 jich tolik neměl a hodně mu to škodilo... tak doufám že to napraví at se to vyrovná s PS4 (PS3) mrkváci začínají jít víc do sebe. A to je jedině dobře. *4*

    Byl bych moc rád kdYbych dneska trhnul rekord v počtu mínusů, tím se zapsal do knihy (ignorance a demence Pc hráčů - černým písmem, nebo spíše rudým? ). *15*
  • Pilgrim66
    Ať si trhnou, všechny jsem přesvědčoval aby si Tomb Raider koupili, protože je to super hra s malou návratnosti a oni udělaj exluzivní sequel. Pfft.

    Chápu když jsou exkluzivní serie, ale udělat hru a pak její pokračování jenom na jednu platformu?
  • Snad si to hoši z Square Enix spočítali o něco lépe než Crytek.
  • Tradiční plivanec do ksichtu pravých hráčů, kteří nejsou členy stáda , a nekupují druhořadé šmejdy jménem konzole
  • Tak jsem rád, že to opět ods*rou hráči. Líbil se vám remake Tomb Raider jako mě? Tak šupajdá koupit nový Xbox protože přece ta hra nůže vyjít na všechny konzole jako předtím. Sprostě dali fanouškům Tomb Raider nůž na krk: "Kupte si Xbox nebo se nedozvíte jak to bude pokračovat." Hlavně, že všichni dostanou nudnou Temple of Osiris (o jejíž předobjednávkových oblečcích by se taky dal psát článek). Děkuju pěkně ale ne. Ode mě penize neuvidí dokud to zůstane Xšrotovou exkluzivitou!
  • Můžeš,ale já začnu, Crystal Dynamics dostali peníze od Square na restart Tomb Raideru, úměrně nákladům čekali nějaký obrat, ten zcela jasně nevyšel. Pro normálního člověka jsou ty čísla samozřejmě tak vysoký, že to nedává smysl, jak jim 6 milionů prodaných kusů za rok nemohlo stačit. Jenomže háček je v tom, že vedle toho že firma chce pokrývat náklady a vydělávat peníze "do kapsy", musí růst, mimo jiné proto aby držela krok s konkurencí. A pokud se jí nedaří, musí svou produkci racionalizovat, to může u her udělat dle fantazie vedoucích pohlavárů vícero způsoby, mohli studio zavřít, seškrtat jim peníze, mohli upravit herní koncept tak aby minimalizovali rizika (to je prostě zlatý pravidlo bezpečnýho podnikání). A nebo si mohli říct, hele Microsoft nemá žádný Uncharted pojďme jim nabídnout exkluzivitu.
    Osobně se mi taky nelíbí to rozhodnutí, ale je lepší než žádný pokračování. A zrušení nějaký série po neúspěchu není nic tak výjimečného.
  • Největší poděl na tom prostě je, že někdo na PS nebo PC si koupil první díl, bude pokračování příběhu, ale tihle si budou muset koupit Xbox, aby se ho dočkali. Doufám, že to je jen časová exkluzivita.

    Každopádně jsem chtěl o sběratelku Teple of Osiris, ale když oni takhle, tak se bez toho nepochybně obejdu.
  • "Rise of the Tomb Raider" :D :D

    ololololol.
  • conflig
    No mysllím, že hodně lidí čekalo na GamesComu nějaké velké odhalení a taky se ho dočkaly, ale asi ne takové jaké čekaly *10* *16* *9*

    This doesn’t mean that we’re walking away from our fans who only play on PlayStation or on PC. Those are great systems, with great partners, and amazing communities. We have Lara Croft and the Temple of Osiris. To my neříkejte že tohle někdo myslí vážně???

    Vímě, že máte rádi porshe 911, tak tady máte Fiat Multipla... Dat logic *16* *16*
  • Ne, tohle je právě pokračování toho plnohodnotného rebootu. PC se dočká jenom pokračování Guardian of the light...
  • Mato1987
    sám som zvedavý akú zberateľskú edíciu pripravia pre fanúšikov tomb raidera tentokrát, lebo zberateľská verzia pre reboot TR z 2013 bola tak troška sklamaním.
  • Mato1987
    Glorious PC Gaming Master Race ! zero punctuation FTW :D
  • Tak zrovna kvůli téhle hře mě nemrzí, že nemám xbox. Stejně to vyjde na PC stejně jako Mass Effect nebo GTA 5, ale guardian of light byla nic moc hra, jestli je tohle její nástupce tak pro ní brečet nebudu, i kdyby na PC nevyšla, o čemž ale pochybuju
  • Mato1987
    Keď mám byť úprimný, tak som aj rád, že to výjde s určitou časovou exkluzivitou na vhs prehrávači, aspoň si budem môcť v kľude a doplna vychutnať uncharted 4 a ako budem s odstrupom času nabažený z uncharted 4 tak hneď mi na pc výjde the rise of tomb raider :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit