Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Zase další magie, kouzla a čáry? Proč? Vždyť HW a SW optimalizace dospěla konečně do té fáze, kdy si může dovolit zobrazovat realitu. Nestojím o žádný únik do fantasmagorického světa."

    Tak se bez projit do parku, nikoho tvoje kidy nezajimaji. Tohle je Fantasy RPG. (vazne nechapu tyhle jedince)

    -----------------

    Uz se na tento dil tesim, jen skoda pry ze budeme hrat za jinou postavu. Jednicku Risena mam znovu rozehranou a je to porad parada, Gothic forever:)
    • kickasl
      Je tu moznost reagovat na konkretni prispevek, lip se to pak cte.
      Mimo to jdes z extremu do extremu. "Tak se bez projit do parku," je stejna blbost jako to, co napsal on. Vzdyt to, ze chce nekdo "realistickou" hru neznamena, ze tam chce chodit po parku.
      Ja si rad zahraju jak fantasy, tak "realistickou" hru(pripadne klidne sci-fi nebo cokoli mezi tim).
      • Reagovat v diskuzi o tretim dilu zname Fantasy RPG hry tim ze me stve klasicke fantasy je proste naprosta hloupost.
  • Zase další magie, kouzla a čáry? Proč? Vždyť HW a SW optimalizace dospěla konečně do té fáze, kdy si může dovolit zobrazovat realitu. Nestojím o žádný únik do fantasmagorického světa.
    • RazorProduction
      Opus : udelej vlasnu hru a pak picuj co vni nemas... *12*
    • maros.goc
      Ako keby realita v hrach nebola uz implentovana ako seria gta, arma, rozne racingy ci sportove hry
    • Vidis a ja zase nechapu lidi, co chteji za kazdou cenu u her mit realne prostredi, realne zobrazeni. Hry jsou prave od toho, aby se clovek u nich bavil a grafika by mela odpovidat danemu svetu nebo predstavam vyvojaru.
      Proc tedy neni minecraft v realne grafice a jsou to kosticky? Grafika zadna zavratna a oblibenost vysoka.. me osobne zadne kreslene veci nevadi, jsou to hry a bud te dane ztvarneni chytne a nebo nechytne..

      Takze ve vysledku HW nebo SW at je suprovy jak chce, tak to neznamena, ze se musi zobrazovat realita jen proto, ze to zvladne..
    • Nepi*uj a pockej si na Kingdom Come;-)
      • Nejspíš mě zminusujete jak blázen ale potom co jsem vydel to hodinové video z KC tak jsem se přestal zcela těšit hlavně potom co jsem viděl souboje. Snad to ještě doladi
        • No ja nevim, co jsi vYdel, ale ja videl pekne video a uz se tesim.
          • No viděl jsem jak protivník dostal ránu mečem do hlavy a jen se zapotácel když chtěj real tak na 100%
  • Začínám tápat v příběhu podle http://www.risen.cz/novinka/?id=684 tam budete bojovat proti titánům Ishmaelovi a Ursegorovi, ale přece Ursegor vám v jedničce pomohl zabít titána a už sám byl mrtvý, tak proč by začal bojovat proti ostatním titánům?
    • Keyz
      To se mrkni na dané stránce na fórum. Tam to často rozebírají dost podrobně.
  • Kozy
    Navazovala dvojka na první díl? Prý nebyl nic moc, tak by mě zajímalo jestli je třeba ho kvůli příběhu hrát. Nebo to byla jen taková odbočka?
    • Jak už tu říkali, jednička je super. Já tu dvojku dvakrát rozehrál a po asi 10-11h mě to přestane bavit. Hudba je sice fajn a prostředí taky, pirátská atmosféra supr, ale každého teď s dvouhlavňovkou dávám na ránu, co že je tak trochu nuda.
    • Dvojka byla dost slabá... a hlavně byla strašně moc taková blyštivá a nevkusně pirátská, o části s domorodými Shaganumbii a voodoo ani nemluvě. No jednička pořád vede, příběh navazoval, byly tam i postavy z jedničky (Carlos, Sebastiano, Patty, Steelbeard), hrdina je sice o trošku sympatičtější, ale už to vůbec není ono. Ale nepotřebuješ jedničku abys mohl hrát 2, hlavní část toho co se stalo se objeví v dialozích.
      Jinak, ghúly jsem nenáviděl už v jedničce, ale tady bych kvůli nim nejradši vyhodil bednu z okna, nenávidim ghúly! Tak pozor na ně ve dvojce :D
      • Bambule???
    • gothic 1/2 sou nejlepší hry. Risen (1) je super hra, podle mě atmosférou a zpracováním hrdý nástupce gothicu. Risen 2 je..nepovedená odbočka pro děcka. dohrál sem to jen ze slušnosti k piranha bytes. ani nevím, o čem ten příběh byl, myslím, že to na 1ku nijak nenavazuje a že stačí si zahrát 1ku a pak tu 3ku.
    • Naopak dvojka je proti jednicce slabota.
      • Radioaktivni_surikata
        Asi tak. Já to ani nedohrál. Jednak je to technicky naprosto doprasený, špatná optimalizace, vegetace se ti doslova zmenšuje a roste před očima, bojovej systém je nejhorší co kdy Pyraně udělaly, AI je podivná a celá hra vůbec působí rozbitě a divně. Snad to jednou vylepší nějakej obří comunity patch jako v případě Gothicu 3 a bude se to dát pořádně hrát.
        • no no, stahni si risen mod manager, ta doskakující vegetace je už dávno vyřešená
        • a jednička nebyla? na svou dobu grafika byla totálně zastaralá skoro jako gothic 2
          • maros.goc
            Sakra tak to prehanas
          • Risen 1 mel peknou grafiku.
      • Kozy
        Tak jsem to myslel, hrál jsem to jenom chvíli a moc mi to nesedlo.
  • No, ostrov, ruda, mágové, frakce... sakra! CHLAPI! TO ZNÍ JAKO GOTHIC 1/2 A TO JE KU*VA SUPER!
    • A to jsem zapomněl, škoda, že to vychází na X360 a PS3, to nevěstí nic dobrého. Snad konzole nebudou znamenat haldu omezení jako třeba u Skyrimu a Oblivionu :-/
      • Risen 1 a 2 vysli tiez na konzoly, ziadne obmedzenia som tam teda u PC verzii nevidel.
        • To je potom super zpráva! *3* Přesto si myslím, že u Risen 2 došlo ke casualisaci a určitým omezením právě kvůli konzolím.
  • Kdyby tak třeba sci-fi RPG...ale to je asi utopie. Trochu se bojím té epičnosti. Síla je v jednoduchosti. Takovej zlodějíček chycen a hozen do trestanecké kolonie, prostý poslíček, jež má doručit dopis místnímu regentovi, když tu se prostě znovu objeví draci...
  • Další hra, kde se střílí na rytíře s brněním a bojuje s dvoumetrovými meči a možná se objeví i elf s vrtulníkem. Nic proti žánru,ale mě se líbil risen 1, že se snažil vycházet z prostředí Gothika a středoevropské fantasy.
    • EEEEh, co to sakra meleš? Si upad? Návrat k fantasy znamená návrat ke gothicovskému stylu, ne k elfům apod. Šmarjá.
      • http://xboxweb.cz/risen-3-titan-lords-oznameno/ Návrat k fantasy neznamená návrat ke Gothicu, ale může to znamenat prakticky cokoliv.
  • Snadto bude lepší než dvojka -.- Jednička na PC byla skvěla ale dvojka mě zklamala :/
    • maros.goc
      mňa jednotka veľmi bavila a dvojka mi nešla spustiť :( :D
      • Skoda ze sedim v buse, musel jsem dusit smich. V kontextu prispevku nad tebou jsi to rozsekl jak cyp :-D:-D
    • Me zas jednicka nebavila a dvoka byla skvela *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit