Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reagovat v diskuzi o tretim dilu zname Fantasy RPG hry tim ze me stve klasicke fantasy je proste naprosta hloupost.
  • kickasl
    Je tu moznost reagovat na konkretni prispevek, lip se to pak cte.
    Mimo to jdes z extremu do extremu. "Tak se bez projit do parku," je stejna blbost jako to, co napsal on. Vzdyt to, ze chce nekdo "realistickou" hru neznamena, ze tam chce chodit po parku.
    Ja si rad zahraju jak fantasy, tak "realistickou" hru(pripadne klidne sci-fi nebo cokoli mezi tim).
  • To je potom super zpráva! *3* Přesto si myslím, že u Risen 2 došlo ke casualisaci a určitým omezením právě kvůli konzolím.
  • RazorProduction
    Opus : udelej vlasnu hru a pak picuj co vni nemas... *12*
  • No viděl jsem jak protivník dostal ránu mečem do hlavy a jen se zapotácel když chtěj real tak na 100%
  • Bambule???
  • maros.goc
    Sakra tak to prehanas
  • maros.goc
    Ako keby realita v hrach nebola uz implentovana ako seria gta, arma, rozne racingy ci sportove hry
  • No ja nevim, co jsi vYdel, ale ja videl pekne video a uz se tesim.
  • Vidis a ja zase nechapu lidi, co chteji za kazdou cenu u her mit realne prostredi, realne zobrazeni. Hry jsou prave od toho, aby se clovek u nich bavil a grafika by mela odpovidat danemu svetu nebo predstavam vyvojaru.
    Proc tedy neni minecraft v realne grafice a jsou to kosticky? Grafika zadna zavratna a oblibenost vysoka.. me osobne zadne kreslene veci nevadi, jsou to hry a bud te dane ztvarneni chytne a nebo nechytne..

    Takze ve vysledku HW nebo SW at je suprovy jak chce, tak to neznamena, ze se musi zobrazovat realita jen proto, ze to zvladne..
  • Nejspíš mě zminusujete jak blázen ale potom co jsem vydel to hodinové video z KC tak jsem se přestal zcela těšit hlavně potom co jsem viděl souboje. Snad to ještě doladi
  • Nepi*uj a pockej si na Kingdom Come;-)
  • "Zase další magie, kouzla a čáry? Proč? Vždyť HW a SW optimalizace dospěla konečně do té fáze, kdy si může dovolit zobrazovat realitu. Nestojím o žádný únik do fantasmagorického světa."

    Tak se bez projit do parku, nikoho tvoje kidy nezajimaji. Tohle je Fantasy RPG. (vazne nechapu tyhle jedince)

    -----------------

    Uz se na tento dil tesim, jen skoda pry ze budeme hrat za jinou postavu. Jednicku Risena mam znovu rozehranou a je to porad parada, Gothic forever:)
  • Jak už tu říkali, jednička je super. Já tu dvojku dvakrát rozehrál a po asi 10-11h mě to přestane bavit. Hudba je sice fajn a prostředí taky, pirátská atmosféra supr, ale každého teď s dvouhlavňovkou dávám na ránu, co že je tak trochu nuda.
  • Zase další magie, kouzla a čáry? Proč? Vždyť HW a SW optimalizace dospěla konečně do té fáze, kdy si může dovolit zobrazovat realitu. Nestojím o žádný únik do fantasmagorického světa.
  • no no, stahni si risen mod manager, ta doskakující vegetace je už dávno vyřešená
  • Risen 1 mel peknou grafiku.
  • a jednička nebyla? na svou dobu grafika byla totálně zastaralá skoro jako gothic 2
  • Dvojka byla dost slabá... a hlavně byla strašně moc taková blyštivá a nevkusně pirátská, o části s domorodými Shaganumbii a voodoo ani nemluvě. No jednička pořád vede, příběh navazoval, byly tam i postavy z jedničky (Carlos, Sebastiano, Patty, Steelbeard), hrdina je sice o trošku sympatičtější, ale už to vůbec není ono. Ale nepotřebuješ jedničku abys mohl hrát 2, hlavní část toho co se stalo se objeví v dialozích.
    Jinak, ghúly jsem nenáviděl už v jedničce, ale tady bych kvůli nim nejradši vyhodil bednu z okna, nenávidim ghúly! Tak pozor na ně ve dvojce :D
  • Keyz
    To se mrkni na dané stránce na fórum. Tam to často rozebírají dost podrobně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit