Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiš ta hra je tak boží, konečně zase pořádná hra jako za starých časů. Hodně to bude tím, že to má tolik společného s filmem a že už je čeština. To prostředí, ty špinavé ulice Detroitu, ty postavy, příběh, grafika, atmosféra... všechno sedí perfektně, za mě hra roku a jsem rád, že jsem ji koupil :)

    Jinak na 7800x3D + 4070 ve Fhd s DLSS Kvalita na maximální detaily cca 120fps.

  • Dohráno a super, a to nejsem žádný velký fanda RoboCopa, viděl jsem první a myslím i druhý díl a jediné, co jsem na tohle téma dosud hrál, byla hra pro GameBoy. 

    Stejně jako u Terminator Resistance se Teyonu porařilo udělat velmi návykovou hru, kterou chcete dohrát na jeden zátah. Předpokládám, že něco z děje dali stranou pro budoucí DLC. Každopádně se na jakýkoliv budoucí počin tohoto studia těším.

  • Sultnsulimn

    Já chci taky to, co berete. 9/10. Takže stejně kvalitní hra jako třeba Cyberpunk? Chtělo by to trochu objektivity, nehledě na to, že Robocop je mnohem levnější hra, je prostě výrazně horší ve všech směrech. Jak může mít stejné hodnocení? Bizár 

    • MATYNIKY

      Bizar je dát Cyberpunku při vydání 9/10. I dnes je to jen průměrná hra

      • Sultnsulimn

        Tak by mě zajímalo, co teda považuješ za nadprůměrnou hru. Zkus to rozvést a držet se u stříleček. Která a v čem ji převyšuje... Nejsem zrovna fanda fps, ale objektivně je to prostě kvalitní hra v každém ohledu. 

      • jurb83

        Ja som to po prejduti odinstaloval a uz nikdy nespustil. Aj datadisk som hral asi hodinu a pol. 

  • Na tohle se upřímně těším, konečně to vypadá na zajímavou hru po delší době. Už od ukázek, kdy jsem viděl tu filmovou podobnost si mě to získalo. Robocop jednička je jeden z klenotů pro naši generaci. Ten remake byl jak už to bývá o ničem.

  • Tak tohle je úlet, 9/10 za takový brak. ☹ METASCORE 70. 
    Jestli jsou Áčkové a Béčkové hry, tak tohle je stoprocentní Céčko. 

  • jurb83

    Odohrane 3 hodiny, pre mna asi najlepsia FPS roku!!!

  • jako škube se to jako prase... asi jedina hra, co fakt neni hratelna.. ani s DLSS.. nechapu.. asi to bude chtit nejaky ten update.. 

    • jurb83

      Mne to ide vyborne dokonca synovi na 11 gen i7, 2060 to ide na 1440p 60+fps

    • A máš nové ovladače na grafiku? - Bohužel je trend, že skoro s každou novou hrou je potřeba i stáhnout nové ovladače.

      • No jiste, to mam, škubalo se mi i demo... mam Ryzen 7, 3060, 32GB ram, NVME disk a nic moc... už se to sekne v menu, ale nejsem sam. na steamu ve foru si stezuje vice lidi... uz jen to logo pri spusteni INTEL ARC je jasny, ze zam bude neco spatne :)... i Cyberpunk mi jede ve 4K, tady je neco spatne... 

  • Už se instaluje 🙃 vypadá to slibně.

  • kdo pamatuje Robocopa tak už je fakt starý :-) A ten film má výborný soundtrack od Basila Poledourise

    • Derp_1337

      Tak v roce 2014 vyšel remake, takže to zas až tak staré není. 🙂

      • To je hodně jiný film. Nepřišel mi špatný, není ani úplně mimo téma, ale s původní trilogií má kromě hlavní postavy jen dost volné vazby.

        • Derp_1337

          Jo, je to úplně jiný film. A většina současných generací nemá ani páru, že předtím něco vyšlo, a tudíž to považuji za předlohu.

    • Zkoukl jsem dnes první dva díly (když se Rogue City odehrává po dvojce). Jednička je furt dokonalá. Dvojka je slabší, ale taky dobrá. Ale ta absence Poledourise jí hrozně ubližuje. Ten skladatel co ho najali vůbec nepochopil co má složit.

  • Já bych teda strhnul bod za to, že tam není rychlodabing Pavla Trávníčka,ale jinak dobrý😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit