Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo pamatuje Robocopa tak už je fakt starý :-) A ten film má výborný soundtrack od Basila Poledourise

    • Derp_1337

      Tak v roce 2014 vyšel remake, takže to zas až tak staré není. 🙂

      • To je hodně jiný film. Nepřišel mi špatný, není ani úplně mimo téma, ale s původní trilogií má kromě hlavní postavy jen dost volné vazby.

        • Derp_1337

          Jo, je to úplně jiný film. A většina současných generací nemá ani páru, že předtím něco vyšlo, a tudíž to považuji za předlohu.

    • Zkoukl jsem dnes první dva díly (když se Rogue City odehrává po dvojce). Jednička je furt dokonalá. Dvojka je slabší, ale taky dobrá. Ale ta absence Poledourise jí hrozně ubližuje. Ten skladatel co ho najali vůbec nepochopil co má složit.

  • Hidden

    Uz jen za to, ze policejni plechovku dabuje Peter Weller maji vyrazne plus. Nejak jsem prosvihnul demo na Steamu, ale po hre pokukuji a tak me tesi, ze ma tak pozitivni recenzi.

  • jurb83

    No za mna tie animacie postav a mimika kludne predci aj Starfield. 

  • Tak to je radost, už Terminator Resistance byla pecka (nezapomenutelná finální mise). Teyon dělá úžasný pokroky. Doufám že se časem vrátí i k tomu Terminátorovi.

  • jurb83

    Odohrane 3 hodiny, pre mna asi najlepsia FPS roku!!!

  • zimny.petr

    Paráda, na to se těším. O to víc že jsem od toho nic nečekal.😍

  • Na tohle se upřímně těším, konečně to vypadá na zajímavou hru po delší době. Už od ukázek, kdy jsem viděl tu filmovou podobnost si mě to získalo. Robocop jednička je jeden z klenotů pro naši generaci. Ten remake byl jak už to bývá o ničem.

  • Jestli to bude tak dobré, jako byl Terminator Resistance, tak sem s tím :) 

  • SlavicBes

    Ten RoboCop vyzeral skvelo uz od prveho videa!

  • Já bych teda strhnul bod za to, že tam není rychlodabing Pavla Trávníčka,ale jinak dobrý😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit