Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Je to obsah navíc, který tě nikdo kupovat nenutí, není pro hraní základní hry nutností a fanoušky potěší.
  • A tak cuc, cuc, cuc, sajem ty co si zakoupili naši hru. Cuc, cuc, cuc, a každej prd zpoplatníme. Cuc, cuc, cuc, jen když to nese.... FUJ gamesy a hlavně DLC systém je hnus. Zaplať hru, zaplať pytel nablblých DLC, zaplať pytel skinů a weaponpacků.....
  • ty ses tydyt to je uplne skvely :D

    Pod jeste, poradne zaval nas tady srovnanima, kdy hra podle nejakeho tveho posahaneho kodexu musi ctit udalosti v realnem svete ... chci vic
  • přesně tak 20 minut a nějak jsem to vzdal, zkusím tomu dát šanci :-) na relax jsem hodil 1x F1 a teď New Vegas tak to pak zkusím (třeba po Shadow Warior v akci za 3,5 Eura :-) by mi to mohlo přijít stravitelné)
  • Nenakopali jsme tomuhle typkovi zadnici-el už ve trojce :-)
  • Coffin.Corner
    Pokud vím tak ve falloutím univerzu nikdy nedošlo k vynálezu polovodičů, ale to zase TEORETICKY! nemusí být taková překážka, viz. náš současný výzkum nanoelektronek. Na druhou stranu tam mají vyřešené mobilní zdroje z velmi dlouhou výdrží, takže se TEORETICKY! mohli dostat v technologiích dál, protože my se pořád plácáme na místě co se týče mobilních, dostatečně malých a přitom výkonných napájecích zdrojů. Viz. z těchto důvodů nedávno zrušený projekt vojenské robotické muly *3*
  • Robot Wars 2016
  • Tilwaen
    Přesně jak píšeš. Pokud se nepletu, tak zásadní rozdíl mezi raným světem Falloutu a našimi padesátými léty je ten, že ve Falloutu nebyl vynalezen tranzistor. Rozvinuli jiné technologie a téměř vše valilo na nukleární pohon dávno před tím, než padly bomby.
  • No tak si pockat, jeste 1-2 roky nez vydaji dalsich 5 DLC a komunita tu hru opravi.
    Bohuzel s hlavni dejovou linkou asi nikdo nehne.
  • archie777
    Fallout jsem vydržel hrát asi 20 minut, než mi bylo řečeno první babkou u prvního baráku, že jsem zase nějaký vyvolený. Ale ještě se k tomu vrátím. Možná..
  • FansLunacy
    Celá hra je postavená na kladném hrdinovi ... proč neudělaj nějaký DLC jako třeba ve trojce, kde bude lokace plná záporáků a vy se tam můžete uhnízdit mezi nima a bejt konečně taky ten zlej, jako to bývalo s výběrem v prvních Falloutech? ... Trojka nabídla alespoň ten přitroublej The Pitt, kterej mi stejně moc nedával smysl ... ale byla to konečně taky fajn možnost, než se honit za taťuldou a sešroubovat přerostlej filtr na vodu ...

    On se raději udělá dlc o robotech. A nakonec to bude nějakej extended version Canterburry Commons z 3ky.

    Bioware má úžasný charactery a příběh, Uplay má zase fyštrón na hry s otevřeným světem, FromSoftware si jede hardcore obtížnost a Bethesda dnes vyniká úžasnými bugy. Každá firma má něco do sebe.
  • doba datadicku je uz pryc, ted frci dlc sh*t ..typu jedna zbran a jeden skin za "10" ecek :D..a lidi jim porad muzou urvat ruce *2*
  • A ted takovej vamelj vypocet te ceny za originalku chtej 1200 takže tohle dlc (10euro)by melo byt dejme tomu pridat vlastne 1/4 /(25%) obsahu navic oproti originalu. A to ani nepocitam s tim že vlastne ze zacatku museli uplne vse vymyslet narvat tam starsne moc obsahu a vseho a to dokazali proste za 1200kč a za 300 pridaj co ? upravu a vyrobu robotu pravdopodbne nakou malou novou lokaci a opet debilne napsany pribeh ktery by napsalo zazivnejsi i 10lete decko. Jak dlouho to sakra mohlo trvat to udelat ? tak max 2mesíce s 5lidma nic co by nezvladni modi zadarmo rychleji a oni za to chtej 300. Fakt by me zajimal vyslednej gameplay toho datisku to budou tak 3hodiny max orpoti djeme tomu min 50 co ma o zakladni.
  • Tuhle debatu nechápu - celý Fallout je jakási komiksová parodie na 50. léta v USA. Vault Boy, reklamy na Vaulty, písničky atd. Celé je to jakási parodie na americký sen 50. let a všechno, co s tím souvisí, to nemá být doopravdy někdy v budoucnosti nebo tak.
  • JamesFaith
    Mýlíš se, svět Falloutu pouze před válkou zažíval vlnu retromódy 50. let 20. století, ale válka začala až 2077.

    Pokud si dobře vzpomínám, autoři říkali, že tím chtěli svět přiblížit době, kdy i skutečný svět žil v obavách z jaderné války.
  • ale jo roboti at tam jsou ty sem zral uz v prvnich dilech i ve falloutu taktik kde se dej tocil kolem robotu ,jen jde o to ze 4dil je docela hmmm *7* obstojna ? hra ,ale prisernej fallout
  • Celej fallout je jak kniha ve který je napsamá pouze jedna věta..dodělej si sám..bugthesda postupně mění jedno z nejlepších rpg na moderskou utilitu.Navíc jsem s toho viděl hnědošedě páč tam snad víc barev ani neni.7000 stran textu který jsou kýble nudy.At se na to raději vykašlou a daj to obsidianu.
  • cenu :)
  • Pararelní univerzum,myslim že v tomhle ohledu to nemá canu hrotit :)
  • jo, ale v paralelním univerzu, kde tamější letopočet 2077 odpovídá našemu roku 1950. Na jednu stranu jsou tam televize a písničky jak z roku 50, na druhou stranu technologické výstřelky z roku 2050

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit