Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dost originalni hra multiplayer by mohl bejt jeste zabavnejsi. Hlavne ten grafickej styl a prochazeni dejinama (+skvele parodie treba na 300, Castlevania, ...) je proste kralovska zabava sledovat :D
  • A kde to seženu? *1*
    • prudislav
      Steam / PSN / XBLA
  • Zeno Clash a anomálie? Opravdu? Mě to přišlo jako docela slušná rubačka, jen s tím rozdílem, že byla z pohledu první osoby. A že prostředí nebylo podle klasický fantasy šablony na tom taky nevidím nic zvláštního. :)
    • To prostředí bylo jednoduše správně trhlé. A jinak ten soubojový systém byl luxusně navržený!
  • +1 za recenzentovo jmeno: "to máš marný"
  • Kdo chce si zahrát rock of ages ať si měn dá do přátel: robik123l

    Nesmát se přezdívku používám od 7 let *1* *2*
    • a kolik ti je? 8?
      • Prdlajz 8 je mi 13 bohužel :/ ale píšu jako kokos ale co se s tím dá nadělat. *1*
      • Hairy_Ass
        A tobě? *7*
        • 13_11
          Koukám, že jsi místní oblíbenec – když ti anonymové kradou už i přezdívku; dost šílený.
          • No jo, je to horší než by člověk čekal. *9* *1*
  • Skvela hra, po patchi 1.03 konecne vice strategicka a ne pouze zavodni.
    Rozhodne doporucuju, uz jen kvuli monty pythonovske tematice, humoru a feedbacku od vyvojaru.:-)
    Je to fakt zabava;-)
  • Mě ta hra zase naopak vůbec nebavila.. Towet defense část byla o ničem a od toho valení koule jsem taky čekal víc srandy.. Pro mě docela zklamání, protože jsem se na to celkem těšil.
  • Mechwarrior_bw
    zaujímavá hra, viac takýchto projektov !
  • Jj je to skvělá hra *1* sám jsem si ji koupil a dohrál jen to mohlo být trošičku delší. A 8/10 odpovídá.
    • prudislav
      novej obsah budou přidávat v updatech:-D
      • Zvednul jsi mi náladu *4* těším se na to :D protože měn ta hra nehorázně baví *1*
  • Lol on se fakt nekdo jmenuje Tomáš Marný *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit