Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, jelikož jsem kompletní začátečník, nechtěl jsem týrat okolí. Na to bude čas později, až si začnu myslet, že už něco umím. *15*
  • Tak v tom případě zažívám hřejivý, uspokojivý pocit, že i někde jinde v ČR jsou uvědomělí lidé respektující své okolí :-) díky
  • Je, jmenuje se Synthesia.
  • Abych parafrázoval známou větu -- "My digitální klavíristé máme klavíry s nastavením hlasitosti". *3* (a případně zdířku na sluchátka)
  • sugyn
    Asi takhle, od epiphone bych koupil kytaru az nad 20k, pod touhle hladinou davat penize za jejich vyrobky je vyhazovani penez. Potom za 3 tisice v obchode tobe nikdy neprodaji dobrou kytaru, jsou to smejdy co si kupujou zacatecnici a nerozumi tomu. Chces li dobrou kytaru tak "pritlac" a nebo bazar. Na bazaru komunita je velka, na smejda natrefis malokdy a muzes si tam za ty tri tisice koupit kytaru ktera puvodne stala 10k i to se stava. A ver ze zvukove, zpracovanim a pohodlim to bude uplne nekde jinde.

    "To dospelejsi LP" je furt ten stejny Junior jen je v nem dalsi snimac + trochu upravena elektronika na to.

    Na zaver bych jen rekl ze musis ty kytary zkusit, me osobne na LP se hodne blbe hraje a to jak v sede nebo ve stoje, proto preferuju spis stratocaster nebo superstrat ( taky zvukove to hraje jinak) . Jo a ruce pryc od vseho co je v setu.
  • Díky za reakce, sám jsem taky pročetl nějaké fóra a rozhodl jsem se nakonec pro PC verzi, z důvodů jednodušší rozšířitelnosti díky fanouškovské základně, možnosti přenositelnosti (připojení k NB) a jak jsem se dočetl u předchozí verze, v případě výkonějšího PC i rychlejší odezvy a nahrávacích časů. Teď už tedy jen vybrat kytaru a můžu začít...
  • v tomhle případě doporučuji raději PC, pokud to s Rocksmithem 2014 bude jako s předchozí verzí, tak budou brzo na internetu dostupné custom songy od uživatelů, včetně nastrojů pro přidávání písniček, kterýma si budeš moc značně obohatit hru... Co se týka XBox verze, tak se obávám že budeš omezen pouze na původní písničky + DLC songy...
  • A tví sousedé také...
  • kursové sázení, kvalitní info zde

    www.casep.webnode.cz
  • Super. Teď kdyby něco podobného vyšlo i na klavír, to bych zase užil já. *1*
  • Ten kabel by měl(nemusí, nevim přesně jak to je) zároveň fungovat jako asio zvukovka, čili ti pak na PC stačí stáhnout nějakej free program na kytaru, třeba free verzi amplitube a s nahráváním seš v pohodě.
  • Chtěl bych se zeptat zkušenějších, uvažuji o koupi Rocksmith 2014, mám doma PC i XBOX360, obě připojené k domácímu kinu. Jakou verzi byste doporučili ? PC nebo XBOX ? Máte někdo zkušenosti s PC verzí ? Předpokládám že v PC bych později dovedl i zvuk nahrát/upravit v jiných programech, proto se zatím lehce kloním k PC verzi, rád si ale poslechnu Vaše názory.. Druhá otázka je spíš na znalce kytar, lépe finančně asi vyjde koupit hru a kytaru odděleně (za stenou cenu více "muziky"), můžete někdo doporučit kytaru kolem 4-5 tisíc ? (jsem naprostý začátečník) Díky
  • Aj povodny rocksmith mal moznost prepnut na lavakou
  • No v tom bundlu je tohle http://www.epiphone.com/Products/Les-Paul/Les-Paul-Junior.aspx. Jako úplnej průšvih to snad nebude a na hraní s Rocksmith ti to bude stačit. Osobně bych si ale koupil kytaru zvlášť v kytarovým krámě, tam ti alespoň tu kytaru odborně seřídí. Pokud se budeme bavit o LP od Epiphonu, tak za ty prachy, co stojí ten bundle, pořídíš zvlášť hru s kabelem a dospělejší model LP se dvěma snímačema http://www.epiphone.com/Products/Les-Paul/Les-Paul-Special-II.aspx
  • Ve videu v čase 3:21 je kytara pro leváky <3 Diky bohu, už jsem myslel, že na nás zase zapomněli jako v každé jiné hře x)
  • Myslíte si, že ta kytara dodávaná ke hře, je alespoň jakž takž kvalitní? Celkem uvažuju o koupi.
  • jde vidět že si to ani nezkusil... rocksmith se mi dostal do ruky v době, kdy už jsem na kytaru nebyl úplný začátečník a nejprve jsem byl skeptický jako každý jiný... už po prvním týdnu jsem byl překvapený, jak se znatelně zlepšuji a jak je hra chytře nadesignovaná, aby se člověk ve hraní zdokonaloval... zajímalo mě jak to budou vnímat ostatní, tak jsem nechal hru zahrát kamaráda, který s kytarou začínal i kamaráda, který hraje už od mala... oba byli nadšený, hru si koupili a nemůžou si to vynachválit... takže já za sebe doporučuji, nebojte se toho, hra si totiž udrží vaší pozornost, bude vás motivovat a ani si neuvědomíte že cvičíte hraní a techniky...
  • Nikdy jsem nepochopil proč člověk, který chce hrát, nebo už hraje na kytaru, potřebuje "počítačovou hru" k tomu, aby ho hraní na hudební nástroj bavilo.
    Musím ale uznat, že některé prvky, které Rocksmith nabízí, jsou zajímavé. Zvláště hraní s virtuální kapelou je lákavé. Stejně bych ale samoukům začátečníkům raději doporučil koupit levnou akustiku a navštívit youtube, kde jsou tuny výukového materiálu pro všechny.
  • Chtel sem to same napsat uz vcera ale mlatil jsem se smichy tak, ze jsem nedosah na klavesnici.
  • "Takový saxofon! Stačí stisknout klapky, fouknout a libozvučný tón je na světě!" - tak ten je za všechny prachy :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit