Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HammersmithR

    Rok 2040: Rockstar vydává převratnou novinku! Next gen verze GTA5 na PS 8. Ještě více stínů, světel, odlesků, odrazů a podrazů. Furt ta samá hra za plnou cenu, kupuj hned, to se vyplatí.(hlavně nám)🤪

  • Inquisitor

    Já to ještě nehrál :D

    • Same, cekam, jak se vyvrbi tato next-gen verze, nebo jestli stale bude PC verze lepsi. Naposledy jsem jako mestskou akci hral snad sleeping dogs.

  • MARTASLJ19

    Na PC hra vyšla v dubnu keď tak. Bol tam ešte odklad. 

  • Nebolo by odveci, keby po 8 rokoch vydali nejake singleplayer DLC.

    • Asi tak. Zvlášť když ta hra byla očividně dělaná s plánovaným DLC je to na ní znát a bez ní působí maličko nedodělaně. Například cena golfového hřiště učividně počítá s tím, že uděláte ještě pár heistů. A pokud podle přesného návodu neexloitujete stock market, tak se k němu dopracovat nedá. Nebo systém společníků na heisty, kde si je můžete levelovat (takže můžete začít s levným nemehlem, které vám pokazí první heisty, pak se vypracuje a ušetří peníze v budoucnu). Taky hezká myšlenka ale použitá jen ve třech heistech, takže se tu taky očividně počítalo s několika heisty navíc.

  • kkING

    Tak nejak se mi nechce verit, ze by PS5 a X zvladly soucasnou PC verzi  GTA5 (bez modu) na nejvyssi nastaveni ve 4K ... rad se budu plest

    • medveddd

      Však to GTA není žádný monstrum, přišlo mi to dost slušně optimalizovaný. Ne že by nový konzole byly nějaký superděla, ale úplný ořezávátka to taky nejsou a nějaká volba mezi 4k/30 a dynamickým rozlišení/60 mi přijde naprosto reálná.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit