Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Jo je to spíš jen otravný.

  • MARTASLJ19

    Tak už aj ja som skúsil GTA 5 a už to vypýtalo launcher kok****. Ale stále lepšie toto než to čo robí Epic a kradne exklzivity. Na Epicu nie som a nikdy ani nebudem. Za to čo robia. Smrť Epicu. 

  • Carnage666

    Tyhle hry jsem nezkoušel ale u GTA 5 mi to nedovolilo zapnout hru tak sem jí rovnou zase smazal.

  • MARTASLJ19

    Som skúsil GTA 4 a aj Max Paynea 3 reku si to overím a nič také som nemusel robiť. 

  • ZOLLINO

    rockstar misto toho aby dal par % z tech svych miliard na distribuci PC her EPICu nebo STeamu, tak radsi vytvori vlastni klient jen pro svojich par her.... oni tam v tom Rockstaru asi sou hodne na penize... i za cenu trpelivosti jejich hracske zakladny... kaslem na nich

  • Carnage666

    Přesně, musíš při startu hru teď nainstalovat další klient a lognout se do něj.

  • exmaxx

    Tak to je prece jedna z metod konkurencniho boje. A tipuju, ze to nebude trvat vecne, protoze to stoji tezky penize. Potrebuji proste ziskat nejakou cast trhu, aby pak mohli fungovat normalne.

    Jasne, i me by bylo prijemnejsi, kdyby zvolili mene agresivni cestu a zakazniky na svoji stranu pretahli kvalitnejsimi sluzbami, ale jak rikam - vidim tam to hlavni plus a to je zkratka novy hrac na trhu a konkurence Steamu.

  • Tak to sem stihnul akorat. GTA V sem dohral tak 14 dni nazpatek a nic to instalovat jeste nechtelo

  • Ne, konkuruje přece funkcemi. Skvělá fóra, recenze her, nákupní košík, fungující cloud savy, přátelé, chaty, podpora modů ala Workshop, seznam přání a spousta dalších!

  • MARTASLJ19

    Takže na ten R* Launcher sa treba normálne zaregistrovať? Nestačia údaje do Social Clubu? No toto bude už riadny bordel....

  • Jackoslav426

    Ano, na tuhle zásadní věc, že GTA5 už bez tohodle launcheru nejede, autor poněkud zapomněl.

  • lito

    čím více launcherů tím více adidas(pc). za mě cajk. 

  • Jack1947

    Je hezké že dávají GTA SA 14 let nebo kolik starou hru hehe, to naláká 😂

    RDR2 výjde až teda tady to je celkem výhra takže obnovili Social club aby tam vydali Red dead redemption2!

  • Carnage666

    Co mě štve nejvíc je že jsem si chtěl po delší fobě zahrát GTAV a při zapnutí ze Steamu to po mě chce nainstalovat komplet ten jejich launcher 🤮 já vim že předtím tam byl login do social klubu ale nemusel jsem mít v PC další bordel jen sem se lognul.

  • konkurovat pomoci exkluzivity ?? no to snad ne lol

  • exmaxx

    Ten Epic je aspon fajn, ze se snazi konkurovat Steamu a nabizet hry od vsech. Ne si udelat jen svoji vykladni skrin pro svoje hry.

  • cumpi3

    Mě to prostě sejří. Přemíra klientů by mi nevadila, kdyby mezi sebou nesoupeřili exkluzivitami, ale např. rozhraním, možnostmi, přístupností a nějakou tou přidanou hodnotou. To je jako kdyby davali Star Wars jenom v Cinestaru a Marvelovky jenom v Cinemacity...

  • Marines
    No, nebudu lhát, štve mne to, ale přežiji to, další klient už nechci, takže výsledek, moje prachy nedostanou....?!!!
  • Veskoslav

    Bude to stejný prů*er jako jejich social Club a to, jak systematicky ojebávají PC komunitu už hezkých pár let ignoruji Rockstar. Poslední hra od nich, co mám je GTA IV a už tehdy to byl občas problém, když se ten Club rozhodl, že prostě neexistuji, tak mi nemůžou přihlásit.

  • Tohle ale byla vše otázka času. Myslel si snad někdo, že Steam bude jediný napořád? Nakonec každý velký vydavatel bude mít svůj obchod a na Steamu budou vycházet spíš menší tituly (a to samozřejmě ideálně i na těch dalších storech)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit