Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

Už to do roka a do dne slyším: "Ten zas**nej R* se s dalším GTA se*e jako stará kur*a! To dřív ty hry jinak sázeli!"

• kde sou ty casy kdy rockstar vydaval gta kazdy rok XD

• x_ander

Jen ať si dají načas, o to větší pecka to pak bude. Pokud to bude vypadat podle toho, jak to onehdá popisovaly ty uniklé informace (Vice city + karibik + Rio), tak si rád počkám.

• Johnny

proč taky, pětka sype....

• SalemCZ

Si to pleteš Online sype

• Johnny

a to je pětka

• x_ander

Sype i pětka, já ji třeba teprve před 2 týdny konečně koupil :)

• ja_nic_nevim

Maximálně komplikované modovani, nezajímavý a nudný combat systém, strašná příběhové linka a postavy... zase takové terno GTA není. 

• dworkin

Víc se mi líbil příběh čtyřky, ale kdybych si měl vybavit jednu misi ze čtyřky nebo z pětky, tak je to synátor visící na ráhně jachty při honičce na dálnici. Super mise.

• ja_nic_nevim

Mise samotné nápad měly. Mně se docela líbilo honit nějakého režiséra, on jel na chopperu a my ho honily nákladákem...alias Terminátor 2. 

Jen kdyby ty souboje byly alespon na úrovni Max Payne 3

• x_ander

No zatím v tom mám jen nějakých 10 hodin, ale dost mě to baví. Mody neřeším, boje jsou standard, příběh a postavy mě baví hodně, hlavně si užívám originální mise.

• Ta hra je posledních 5 let, v podstatě každý den, na steamu v 5ti nejhranějších hrách. Ale jak říkáš, žádný terno. 🙂

• ja_nic_nevim

Svet a ježdění, závody jsou pěkné. Jízdní model se mi třeba povedlo omodovat. Online má veliký potenciál, ale agresivní hráči a cheateri jej zabíjejí. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit