Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://socialclub.rockstargames.com/crew/bohemian_mobb pridej se
  • PS3 Crew CzSk Ronin http://socialclub.rockstargames.com/crew/czsk_ronin
    Kdo chce porušovat zákon a při tom si i pokecat tak ať se přidá už nás je 73
  • Hloupá otázka..... asi nikdo nevíte kdy se to bude moct pařit i na pc co? :D
    • ucho
      někdo prorokoval, že ještě letos. tak kdo ví. tak za měsíc budeme patrně chytřejší.
  • Bez Xbox Live Gold si to asi nezahraji že ?? :)
    • Ted to du zkusit , ale pochybuju
      • Tak pak sem napiš, díky :)
  • jak to vlastně funguje? musím si přes PC udělat registraci do toho jejich social clubu aby mě to pustilo do hry na konzoli?
    • Vostoq
      Ne registraci nepotřebuješ ale pokud budeš regnutej budeš mít bonusy- auto (elegy C8 nebo tak něco, vypadá jak nissan gtr), upilovanou broknu od začátku nejspíš, a pokud budeš v crew tak i barvy crew pro auto a logo crew na auto a hadry ;)
  • na PC mi to jede v klidu
    • Já měl problémy s padáním fps, ale po aktualizaci ovladačů je to ok.
  • mne nenaskočí ani to intro, nefunguje to vôbec...
    • Miserius
      V menu dej Online, Play GTA Online a Solo session. Nez se jim uklidni servery, je potreba hrat solo
      • nejde ani to
        • Miserius
          Divny, me to jde... Uz jsem udelal par misi pro Lamara, nejlevnejsi barak koukam stoji 80 tisic a ja mam 3.5k *1* Ale uz jsem ve fazi kdy jsou potreba hráči takze mam smulu když to nejde
  • Miserius
    Tak to nejde *2* jen si clovek udela postavu a uz se nikam nepripoji... s tim snad kazdej pocital, doufam ze to za par dni pujde na 100%
    Tak už to jde, k tomu Update článku, kdyz nemate marker pro start zavodu, vypnout zapnout hru a vse je ok
  • ak chcete pridajte sa v rockstar social clube do Crew pre ceskych a slovenskych hracov : CS-Connection, skratka skupiny - CSSK.
    • oprava : CZSK.
      • SocialClub je nepatrně přetížený *1*
  • A konzole zas maji navrch...
    • *1* myslis ze to bude stacit ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit