Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, to je vazne kauf, koupit si hry, ktery nefungujou .... zrovna sem koukal do posledniho score ... F3 (bez DLC) ... a k tomu navod pres celou stranku jak to nejak rozchodit. Je naprosto neuveritelny, ze neco takovyho vubec steam nechava v nabidce. To meli davno vyhodit s tim, ze bud si to majitel prav da dokupy nebo holt zadny $$$ nebudou.
  • x_ander
    No když tak čtu o těch technických problémech, tak úplně nevím, proč Rockstar aspoň starší hry (GTA 1 - San Andreas, Max 1 - 2, Manhunt, Bully) nepustí na GOG. Z DRM-free snad po takové době strach mít nemusí, kluci z GOGu by to dali technicky do latě, aby to fungovalo, přijem by z toho byl (stejně všechny ty hry byly v různých akcích opakovaně skoro zadarmo) a všichni by byli spokojení. Win-win situace.
  • TheGGG
    radši kdyby někdo vydal Max Payna 4...
  • Veskoslav
    O ničem balík. Většina těch her nefunguje, další byly už za směšné peníze jinde. Humble podporuji měsíčně skrze předplatné a občas nějaký Humble. Ale tady je sice hezké, že R nic nechce, ale jejich podpora titulů končí s vydáním dalšího dílu. A co bych více ocenil je například "uvolnění" GTA I a II pro GoG.
    • gta 1 a 2 si mužeš zahrat přes epsxe emulator jde vidět že nic neviš o PC radši dej ruce pryč od PC a kup si nějakou herni konzoli *1*
      • Veskoslav
        Ty jsi vážně jednoduchý človíček....Zaprvé, píšu někde, že nevím, jak spustit GTA I či II nebo o tom, že ho nemůžu hrát? Nebo píšu o tom, že bych o ocenil na GOGu? Prvně přestaň ze sebe dělat idiota a nauč se pochopit psaný text.
  • Tomu se říká PR.
    • Tenhle bundle by se dal charakterizovat slovy :"S křížkem po funuse..."
      • Přesně nebo zadarmo DRAHÝ
  • WhySoSad
    Než se to rozhodnete koupit tak bacha! Tyhle hry mají na nových systémech kupu problému, R* na nějakou kompatibilitu z vysoka kálí...

    viz tady:
    https://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/7u3d5n/humble_rockstar_bundle_1_manhunt_gta_3vice_city/dth8e02/
    • starši hry si musíš cracknout aby jsi to mohl spustit pod win10 anebo nastavit kompabilitu pro Windows xp sp3 a spustit jako správce jinak gta 4 ze steamu mi jede ani jsem nemusel crackovat stačilo nainstalovat patch 1.0.0.8.0 a kompabilitu na vista sp 2 a hotovo ! stači použit mozek a youtube nebo google :)
      • Wolfcastle
        no to da rozum koupit si originalku a pak hledat crack abych ji moh hrat *1* *11* *11* *16*
    • já mám ještě problém s Max Paynem 2 na desítkách...bohužel stuttering je úplně příšerný a je to nehratelný...
    • Mart9
      Ano, pozor pozor, ať si za 20 Kč nekoupíte nefunkční GTA III
      • Jde o princip že když už to tam R* má na tom steamu mohl by udělat nějakej opravnej patch a ne jet stylem "oni si to opraví sami". Např. vymazat live v GTA IV by neměl být vůbec problém a spousta her na steamu přešla na Steamworks i s achievementema ale R* na to kašle.
      • samozřejmě je hezký, že je to charita, ale taky mi připadá, že je skoro lepší to tam poslat rovnou

        třeba když někdo chce první dva díly Maxe Payna, který pak ve výsledku nespustí a vysolí 10 dolarů, to už je trochu trapas...
        • Koupil jsem bundle a začal jsem s maxem. Win 10 64-bit a jede to. Jen byl nejdřív trochu problém se zvukem, ale ani ne minuta na steam foru a stahnul jsem na to patch. Vše funguje a jsem na konci první kapitoly, tak tu nestrašte lidi. Já jsem spokojený.
          • Tak už jsem maxe 1 dohrál a jsem u 2 a ta běží bez problémů
      • O to tady nejde. Příště mysli, potom piš.
        • Mart9
          Já jsem si místo myšlení raději přečetl ten reddit a připadá mi to jako zbytečné strašení.
    • To je krutá pravda.
  • Mart9
    Sice jsem už většinu těch her hrál nebo je mám už koupené, ale jsem tak dobrý člověk, že kvůli té charitě to koupím.
    • Pokud bys to opravdu dělal kvůli dobrotě, tak rovnou můžeš posílat peníze českým charitám, útulkům, sirotčincům.
      • Wolfcastle
        to je rovnou muzes hodit do kanalu
    • Když si takovej lidumil tak to pošli přímo nějaké charitě a né touhle nejlínější možnou cestou. A nezapomeň to pak ještě zmínit na fejsbůčku aby otom každý věděl.
      • Mart9
        Facebook nemám, používám pouze Games
        • kvalita komentů je na Games i Facebooku je prakticky totožná, takže tyto 2 sociální média vyjdou prakticky nastejno. Jediný rozdíl je v tom, že na FB není tlačítko "nelíbí se mi to" *3*
      • Still
        Přejmenuj se spíše na Bezmozek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit