Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clanek jsem nedocetl - ocenuju upozorneni na to, ze jde o spoiler.
  • Vzhledem k urovni DA2 doufam, ze to bude zdarma...
    • Nechápu tu nenávist k DA2.
      • Přesně kvůli takým nechápavým lidem, kteří si hru kupují v naivní nevědomosti a nevadí jim odfláklost hry, tak právě kvůli nim si za chvíli nezahrajeme poctivé, rozsáhlé a zábavné hry, protože vydavatelé nebudou muset něco takového financovat, když jím bude stačit hru vyrobit za rok a rychle jí přednést nenáročnému publiku.
        • Tento rok jsem si za plnou cenu koupil DA2 a Zaklínače 2. Nic jiného mě nezaujalo. Co jsem si podle tebe měl raději pořídit?
        • Tak moment. Tohle nehazej na hrace. Bylo to pokracovani celkem povedeneho prvniho dilu,takze vetsina lidi si myslela ze prblizne vi co kupuje. Ze z toho vzniknul takovy brak,to uz je jina vec. Myslim ze vyvojari si to dovoloili prave jen kvuli 2 za jmenem.
          Ja jsem se v kazdem pripade poucil. pokud si trojku koupim,tak jedine az po precteni nejmene 5 recenzi a hlavne! reakci samotnych hracu.
      • skaven123
        este stale nechapes tu nenavist? precitaj si kopec reakcii ludi co to hralo :)
        • Tá nenávisť vychádza z toho ,že DA2 je viacej beta ako hotová hra a aj to beta mizerná. Questy(tony questov) robené cez kopirák, ignorovanie hráčových rozhodnutý, nelogický a niekedy až debilný scenár( i keď s jadro príbehu dobrí bolo) a zo všetkého najhoršie, totálna degradácia gameplay(uju).
          V hre zrazu nebolo možné robiť si vlastné elixíry, zrazu si hľadal len zdroje len preto aby si si potom mohol u príslušného kupca nechať vyrobiť daný driják. Taktiež bola totálne anulovaná akákoľvek stratégia pri bojoch, keďže nepriatelia sa spawnovali, z luftu, okolo celej družiny takže akési šachovanie s tankom alebo healom bolo nemožné(pretože pod útokom boli všetci), tiež by sme nemali zabúdať na to ,že každý boj prebiehal v jednotlivých vlnách... a tak ďalej a tak ďalej. Jo a to som ani nespomenul recyklované prostredia(hra má asi 10 vizuálne odlišných lokácií).

          Myslím teda ,že toto by tvoju otázku "prečo ten hate" bezpečne zodpovedať.

          P.S ešte malá rada na záver. Najskôr si naštuduj argumenty druhej strany než začneš pokladať blbé otázky *3*
          • Že vás to baví *7* . Přeháníš, zas tak strašné to nebylo. Když se člověk "snaží" tak dokáže každou hru potopit.
          • No já jsem se u hry bavil moc dobře, i když chyby samozřejmě vidím.
            Chápu, že se někomu hra nelíbí, ale toto už mi prostě přijde jako čirá nenávist. Kdybych měl psát nenávistná reakce na všechny hry co mi přijdou blbé, tak nedělám nic jiného :)
            • Kdyz vyjde blba hra,vetsina lidi nema duvod se k tomu vyjadrovat. Vis proc je tedy DA2 vyjimkou? Protoze jde o pokracovani a navic od (pro me uz jen kdysi) vehlasne firmy! Autori nikde neupozornovali ze bude tak nepodobna prvnimu dilu,ale ze z ni udelaji totalni akcni RPG s minimen lokaci. Kdyby DA2(teoreticky) vysel pod jinym nazvem jako akcni rpg,v zadnem pripade by jsi tu v diskuzi pod hrou nenasel to co ted.
              Takhle se lide pravem citi osizeni. Koupili si druhy dil epickeho RPG(nesnasim tohle slovo) a dostali odflaknutou akcni rubacky s RPG prvky.
              Tak to aspon vidim ja.
      • pravda ..hru sem dohral podruhe a vubec sem se nenudil spis naopak.kdyby bylo vic lokaci a zrusili respawn hre bych dal klidne 8.5/10 ale kdyby je kdyby :-)
        • To je náhodička, zjevili se v 15 minutách tři lidé co pějí ódy na DA II, ale plusy nikde. Nejste vy náhodou bratři s jedním počítačem?
          • Aha
          • čtyry lidé mě taky DA 2 bavilo *3*
          • a ja myslel ze hodor rika jen hodor..
            • Kori
              A já měl za to že dany je holka.
      • Přesně. HRa sice není dokonalá, a některé věci jsou fakt ***** ale hra to byla zábavná, a projel jsem si třikrát, bez toho abych se nudil. Je sice pravda že DA1 byla o dost lepší, protože ač byla dlouhá a pomalá, vždycky se do ní člověk zažral jak do -cokoliv co vám chutná-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit