Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to porad dokola totez, vylevelovat postavu 60 -70 - 80 -85 -90 ... dungeony, lfr, raidy patche na nove raidy, vetsi item lvl gearu, hc gearu a zase vylevelovat na max lvl atd atd atd atd atd. Jak je mozne, ze tohle hraje porad tolik lidi ? Ze by ku*evska zavislost ?
    • Miluju články o wow. Spousta lidí se z té hry může pos*at a to ji ani nehrajou :-D Zlé, zlé wowko :-D....
    • to je sice pravda ale prave diky tomu je stale co delat kolik toho nabizi konkurence das maximalni level a pak te uz nic neceka jestli se ti ten system nelibi tak jedina alternativa je Ultima online pripadne jine Sandbox rpg
      • nejde o to co nabizi konkurence vubec tenhle styl MMO je zrudnost s jedinym cilem vypestovat zavislost a jednotliva studia se predhaneji komu se to podari nejlepe, ale stale jim kraluje blizzard ti to dovedli k dokonalosti. Taky jsem par let wowko hral a vim co to obnasi a jsem ted strasne rad ze jsem s tim prestal je tolik moznosti jak a co si hrat a poznavat, ze zamrznout u jedne hry je HLOUPOST! Nehlede na to ze MMO hry zerou i cas co jinak clovek venuje rodine pratelum proste realnemu svetu i ten nejparanovitejsi hrac "normalnich" her se ven dostane mnohem vice nez MMO hrac a kor kdyz ten MMO hrac za to hrani plati chce pak zaplaceny cas vyuzit
        • Bravo, hned v první větě jsi svou konspirační teorií odhalil děsivý záměr blizzardu dostat celý svět do virtuální reality a nadělat z nich poslušné platící ovce *8* Jak jsme mohli být tak slepí....
      • no ty tiery me tam prijdou taky takove na prd.. stari bossove jsou k smichu.. stary content nikdo nechodi.. lezi tam ladem protoze nemaji duvod.. novej hrac ma smulu.. starej gear kterej se cloveku libil nemuze nosit protoze uz nesplnuje parametry tak musi navlekat nejakej hnus.. atd atd..

        jenze.. funguje tam autojoin do dungu a pvp a podobne coz je proste pecka.. proc? jaktoze nove tituly takove veci nemaji?
        • kostejnesmrtelny
          Vidíš. Pro mě zase jeden z důvodů, proč jsem s WoW skončil byl ten, že tam LFG (a LFR) přidali *1* . Resp. následky toho, že to tam přidali.
    • kostejnesmrtelny
      Poněvádž se ty lidi točí. Lidí, co to hraje od samejch začátků je tam už jen pár.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit