Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted jsem to pustil, nastavil EU a pise mi to no realms are avalaible, ma nekdo stejny problem ?
  • Ten vizuál *11* Chce se mi blejt *11* By mě zajímalo, jestli se dočkám někdy nějakého temného fantasy světa.
  • To se ti tečkuje samo, nebo je to nějaka uchylka?
  • chm ... takze tu mame dalsi "za mesic lauch" ... gamesku ... zabugovanou jak svin ... behem cca hodiny hrani tak 30x logoff ... nice.

    Vizual teda v zasade neresim ... ale wowko (kolik, 10 let? vcetne vyvoje?) vypada ... lip. Jinak opet nic zvlastniho ... Proste takovej prumer ... na f2p tak akorat ... na placenej model kterej si predstavujou ... mno ... ani nahodou.
  • Ja som tiež tento článok objavil až ked už boli všetky klúče fuč ale par klikov na googli a hneď nájdeš stránky kde mi ten klúč dali len tak po kliknutí na jedno jediné tlačítko, bez registrácie, vyplnovania a pod. Dokonca keď pôjdeš na ich stránku ncsoft, spravíš si účet a klikneš na wildstar beta, tak rovno tam máš že get key.
  • prosím, nevzali ste si niekto beta key navyše? ja by som jeden strašne moc bral... ak máte niekto zbytočný, tak prosím pošlite na mail libor.micko@seznam.cz
    Ďakujem pekne :)
  • fallanga
    Jen otázka. Koho zajímá tvá otázka?
  • jen otázka, koho to zajímá?
  • Hra vyzera zaujimavo a bojovy system sa mi paci.. ale questy ma absolutne nebavia co ma dost odradza. Chcel osm skusit PvP ale okrem par duelov na low lvli sa mi nepodarilo dostat do ziadneho BG. PvP v dueloch bola rozhodne zabava a typujem, ze tato hra bude v PvP velmi prosperovat.. co sa tyka PvE pri robeni questov tak absolutna nuda, skoro som u toho zaspal.
    Dungeony mozu byt zaujimave, netusim...
  • Veskoslav
    Jsem tam už dvě hodiny a v pohodě. Občas to spadne, ale to se u bety dá s tím počítat.
  • Veskoslav
    No jsem zatím dost mile překvapen, narozdíl od bety TESo. Teď kupovat určitě nebudu, ale na prázdniny asi jo. Uvidím jaký bude systém vydělávání herní měny na nákup herního času. Pokud to bude rozumné, tak bych do toho i šel.
  • fallanga
    Abych pravdu řekl, tak ani ne.
  • Stojí to za to to stahovat?
  • Zkontroluj si jestli jseš na správnym serveru.
  • Díky moc :) je vidět že vám na vašich čtenářích záleží :)
  • Díky GAMES *3*
  • Jack1947
    Zkusim no, i kdyz uz jsem drive dostal kod betu jsem nestihl. Diky. *4*
  • fallanga
    Mimochodem jede to někomu? Jelikož to má jet od 15 hodin, ale mě to pořád píše, že server je down.
  • Diki redakcia, uz stahujem. Velmi sa na tuto hru tesim aj ked mesacne poplatky ma od nej odradzuju. Aspon uvidim, ci sa to oplati.
  • fallanga
    Mám už jeden od Indiana a jeden od Zingu, takže to přenechám ostatním. I přesto děkuji, že jste nezapomněli na své věrné fanoušky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit