Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kód mám, děkuji.
    Hra je hodně o RNG, ostatně jako všechny hry od WG. Ale na chvíli zabaví, uvidíme jak to poštelujou.
  • XorxoxTalarius
    Generals hraju a je to dobre, za hodinu se da odehrat treba i sest zapasu, takze si clovek hodinku zahraje a jde od toho. Dokonce maji posefovane i to, kdyz nekdo schvalne nehraje, pripadne odbouchava tah na konci (aby vyprsel limit a on neprohral). Jedine co mi vadi je ze obcas mi blblo spojeni se serverem a ja tak nedostal suroviny navic (ikdyz mi je to aspon neodecetlo ze skladu) a tak byla cela moje strategie v panu. Kazdopadne velmi osvezujici karetni hra, kde se da dobre taktizovat.
  • Tak jsem to zkusil na nekolik ruznych emailech na ruznych serverech a nikam nic nedorazilo.
    Zkusil jsem to i z ruznych prohlizecu, coz mne vede k zaveru, ze je tohle nejaky trik a ty komentare, ze to lidem dorazilo a zkusily to jsou jen podvrh.
    • Tak jsem poprosil kamarada, a tomu to prislo, takze uz hraju.
      Z nejakeho duvodu mne tenhle server zrejme nema rad.
    • Jack1947
      Ano, je to podplacené... *7* dlouho jsem to neslyšel je mi líto že nedorazilo ale snad dorazí.
    • VaZqeZ_EU
      "tohle nejaky trik" - Souhlas
      "jsou jen podvrh" - Nesouhlas
  • strasna nuda :) len cakam a cakam a cakam a nic nuda proste :)
    take pre ludi co nemaju co cely den na praci :)
    ale skusil som
  • Já si počkám na karetní hru World of Warships, kde hráč bude tahat karty výstřelu na H5 atd. *2*
  • kod došel obratem, dík :) btw je to strašně o štěstí jak dojdou karty.. taky často narážím na lidi s balíčkem plným boostů se kterýma během pár kol uplně rozstřílí základnu, aniž by vytáhli tank.. ti co chytají rage u HS by toto vůbec neměli zkoušet :D
    • jako obranu muzes vylozit svoje cety, karty na obnovu HP zakladny a pokud nevyklada tanky tak ho muzes rozstrilet tema svejma *16*
      • jasně, neříkám, že to nejde ;) jenom prostě ti dojdou blbě po sobě karty a je vymalováno.. HS je mnohem vyváženější :)
        nicméně je to pořád beta, takže snad dojde zlepšení :) ale jak znám wargaming, tak to bude p2w..
    • Morraw
      Souhlasím. Normálně se u hry málokdy naseru, ale tady to bylo co druhou hru. Většinou mi šly špatné karty a nepřítel stačil vyložit více tanků. Po 30 hrách mě ty karetní mechaniky omrzely. Je to celkem furt dokola.
  • sakra, hidden42@seznam.cz
    pro jistotu: do formulare jsem to zadal spravne
  • *9*
    Tak jsem to zkusil pred vic nez ctvrt hodinou a porad nic.
    Neni to ani v inboxu ani ve spamu ani v kosi, nikde.
    Nemohl by nekdo, komu to funguje mi to poslat na hidden@seznam.cz
    • Jack1947
      Divné mně to přišlo, obratem ale na Atlas, seznam je v tomhle dost pozadu.
      • VaZqeZ_EU
        ..já email.cz a hotmail.com (u obojího stále nic) *10*

        email (seznam) pochopím, ale Hotmail?
    • VaZqeZ_EU
      To stejné, také nic *9*
  • BoB.2
    už pařím diky *14*
  • Už to hraju a paráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit