Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kod došel obratem, dík :) btw je to strašně o štěstí jak dojdou karty.. taky často narážím na lidi s balíčkem plným boostů se kterýma během pár kol uplně rozstřílí základnu, aniž by vytáhli tank.. ti co chytají rage u HS by toto vůbec neměli zkoušet :D
    • jako obranu muzes vylozit svoje cety, karty na obnovu HP zakladny a pokud nevyklada tanky tak ho muzes rozstrilet tema svejma *16*
      • jasně, neříkám, že to nejde ;) jenom prostě ti dojdou blbě po sobě karty a je vymalováno.. HS je mnohem vyváženější :)
        nicméně je to pořád beta, takže snad dojde zlepšení :) ale jak znám wargaming, tak to bude p2w..
    • Morraw
      Souhlasím. Normálně se u hry málokdy naseru, ale tady to bylo co druhou hru. Většinou mi šly špatné karty a nepřítel stačil vyložit více tanků. Po 30 hrách mě ty karetní mechaniky omrzely. Je to celkem furt dokola.
  • Já si počkám na karetní hru World of Warships, kde hráč bude tahat karty výstřelu na H5 atd. *2*
  • To je to nové DLC pro HS? Já myslel, že se bude jmenovat Blackrock Mountain. Ne teď vážně, někde už jsem četl výpověď zaměstnance (snad bývalého), který tvrdil, že je to něco strašného na pochopení (narozdíl od HS, které je velmi jednoduché).
  • XorxoxTalarius
    Generals hraju a je to dobre, za hodinu se da odehrat treba i sest zapasu, takze si clovek hodinku zahraje a jde od toho. Dokonce maji posefovane i to, kdyz nekdo schvalne nehraje, pripadne odbouchava tah na konci (aby vyprsel limit a on neprohral). Jedine co mi vadi je ze obcas mi blblo spojeni se serverem a ja tak nedostal suroviny navic (ikdyz mi je to aspon neodecetlo ze skladu) a tak byla cela moje strategie v panu. Kazdopadne velmi osvezujici karetni hra, kde se da dobre taktizovat.
  • strasna nuda :) len cakam a cakam a cakam a nic nuda proste :)
    take pre ludi co nemaju co cely den na praci :)
    ale skusil som
  • Kód mám, děkuji.
    Hra je hodně o RNG, ostatně jako všechny hry od WG. Ale na chvíli zabaví, uvidíme jak to poštelujou.
  • Tak jsem to zkusil na nekolik ruznych emailech na ruznych serverech a nikam nic nedorazilo.
    Zkusil jsem to i z ruznych prohlizecu, coz mne vede k zaveru, ze je tohle nejaky trik a ty komentare, ze to lidem dorazilo a zkusily to jsou jen podvrh.
    • Tak jsem poprosil kamarada, a tomu to prislo, takze uz hraju.
      Z nejakeho duvodu mne tenhle server zrejme nema rad.
    • Jack1947
      Ano, je to podplacené... *7* dlouho jsem to neslyšel je mi líto že nedorazilo ale snad dorazí.
    • VaZqeZ_EU
      "tohle nejaky trik" - Souhlas
      "jsou jen podvrh" - Nesouhlas
  • Jack1947
    Jo to zkusím,díky. *4*
  • Už to hraju a paráda.
  • BoB.2
    už pařím diky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit