Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    " Děláme hru pro naše loajální investory z Kickstarteru a fanoušky, a jestli bude zajímat někoho jiného, tak si cestu najde." - THIS!!! Tenhle člověk má jasno.
  • smejki
    I feel stronger! ^_^
    • updated my journal!!!
  • jesusek
    Dík za vynikající rozhovor. Tvůrci mají zřejmě jasno v tom, co chtějí dělat. Snad se to povede, držím palce.
  • Nevěř lebce...
    • Hrozně toho namluví. Já vím.
      • Viktor_H
        Je to můj nejoblíbenější zm*d.
        • Black_Hand
          morte neni zm*d, ma jenom strach...
          • smejki
            V Pilíři končí jenom zmrdi
            • Black_Hand
              no to jo, ale trochu se zmenil od te doby.
    • Menttor
      Spoiler vole
      • Ta mu never vole.
      • vidíš, takhle jsem se na to nedíval, tak pak bych tedy asi poprosil můj příspěvek smazat *4*
        • Menttor
          Spíš použij tohle < spoiler > < /spoiler > (ale bez mezer mezi závorkama)

          Edit: Jo aha, ty seš anonym...
  • Kr.Pa
    Chtěl by jsem přizpět na KS na Divinity: Original Sin, ale zarazil jsem se nad jedním faktem. Pri 25 dolarech člověk dostane dig kopii. Ale já se ptám, to bude někde na jejich webu, KS nebo si ten kod budu moci vložit např na Steam nebo GoG ? má s tím někdo zkušenosti?
    • Kr.Pa
      tak jsem to nasel, pujde to pres gog i steam
    • smejki
      Obvykle se vytvoří stránky, na které mají přístup pouze lidé kteří přispěli. Tam si pak volíš různé alternativy. Pokud slibují vícero možností, budeš si moct vybrat. Kód ti dají tam a/nebo pošlou na mail.

      Zde příklad z Wastelandu, kdy se InXile rozhodli dát gratis kopii Bard's Tale. Stránky využívají API Kickstarteru, takže při kliku na Donations člověk vidí co si vybral, jakej je stav atd. V Rewards je adresa, můžeš si tam změnit odměny atd.
    • Většinou to tam je někde napsané, například u tormentu myslím psali, že bude možnost to stahnout i přes steam.
  • Také jsem přispěl. Jen doufám, že to bude mít českou lokalizaci.
  • jonatan.hanzlik
    Ani netoužím po českém překladu...ale čeknu fóra...zapojil bych se do něj rád...

    Ale asi bych měl oprášit starej Torment, abych si projel základní slovíčka :-)

    A těšim se jak malej
  • "Musíme pracovat s novými pravidly a herním světem, protože práva na Torment drží jiná firma, takže nemůžeme vrátit ani Morteho."

    Nieje tu nahodou preklep? Viem, ze prava na Planescape nemaju, ale keby nemali prava na Torment, tak sa predsa tato hra na ktorej makaju nemoze volat "Torment".
    • smejki
      Bůhví, kdo se vyjadřuje nepřesně. Planescape má vlastní trademark, hra Planescape: Torment je vlastní copyright využívající trademark Planescape. Planescape spolus D&D nyní prostřednictvím TSR spadá pod Hasbro, s Tormentem těžko říct. Asi by měl patřit Interplayi (PS:T ale podle GOGu vydává taktéž Hasbro). Zřejmě to na sebe nemá díky vazbě na Numeneru žádný vliv.
      • Podle tohohle rozhovoru: http://www.pcgamer.com/2013/03/29/chris-avellone-interview-torment-project-eternity-and-beyond/

        (a konkrétně tohohle citátu)
        „...not long after Brian realized that he could get the name, and he actually purchased the name for Torment...“

        Brian Fargo rozhodně nějaká práva na Torment kupoval :).
        • Kupoval značku torment ale né značku Planetscape
        • smejki
          Pěkný, dík
    • Slůvko Torment lze těžko považovat za copyright. Jedná se o podobnou věc, jako když Bethesda žalovala Mojang za plánovaný název hry Scrolls. Prohrála pokud vím :)
      • Myslím že se dohodli.
  • Updated my journal :), can´t wait! U Morteho lebky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit