Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Hele může mi tady lucidně, inteligentně a hlavně logicky někdo vysvětlit jak je možná absurdita takovéhoto kalibru? Jak může někdo chtít aby jsme věřili tomu, že členské země NATO, které se obě připojili k paktu 18.2.1952, vzájemně špehují špiony, notabene z další členské země? Já měl zato, že strategické rozmístění jednotek je v rámci paktu známo všem členským zemím..To je jako asi vtip ne??
    • eeeee
      Jenze to za prve neni znamo vsem obcanum clenskych zemi a za druhe ani turkum. A ciste hypoteticky, proc by si turci nemohli zaplatit spiony s narodnosti nejake clenske zeme? Tudiz co je na tom absurdniho?
      • ucho
        je to absurdní, protože by bylo lepší si zaplatiť nějakýho Řeka, líp by tam zapadl :)
    • ...ze by tam tam v skutocnosti neslo moc o tu spionaz? Pochybujem ze to niekto dost jasne inteligentne a logicky vysvetlil hlavnym zucastnenim.
  • tak to jsemrada ze uz jsou doma.
  • "Kromě pod737 222 333půrných dopisů" *1*
    • Black_Hand
      tak je to proste neci telefon.
  • Měl jsem možnost být v řecku ne jako turista, ale řidič dodávky. Měli jsme převézt nějakému malíři obrazy zpátky do česka. Prolezli jsme kanceláře snad všech muzeí, abysme měli razítka že můžeme ty desky vyvézt a ještě na hranicích nás nechali čtyři hodiny čekat dokud se za nás hostitel nezaručil. Jinak, jak nás upozornil kdyby nás chytli bez dokladů, tak nás šoupnou k autochtonímu soudu, za dva dny dostaneme rozsudek a v cestě pokračujeme za čtyři či pět let. Je snadné se dostat do maléru, respektive do kriminálu. Nefňuká u nás pořád spousta lidí že naše soudy pracují pomalu?:-( *16* *13*
  • http://www.youtube.com/watch?v=UkjgL4i2oVA

    Kdyby nekdo nevedel cim vsim si tam ti chudaci museli projit. *9*
  • Já myslím, že za takovou reklamu pro BI dostanou hodně velké prémie a za ty čtyři měsíce v lochu se to asi vyplatilo.
    • Vidím, že nevážně myšlený komentář, který obdržel plno mínusek, je ukázkou toho, jak jsou lidi zaslepení a sotva se jen mihne něco "negativního" na ty zločince, tak už to jede :-)
      • A pritom to bolo pozitivne :)
    • Mart9
      ještě řekni, že to vlastně od začátku bylo celé naplánované ....
      • KIMCID
        i blbá reklama je reklama *1*
  • residentevilfans
    bomba velke + games *5*
  • ucho
    tak před chvílí návrat kluků Schwarzenberg v televizní debatě označil jako svůj úspěch... :) tedy v reakci na ten dotaz...
    • Uspech ?
      Starej Rakouskej kocour *11*
    • eeeee
      Imho sis to spletl s jinou kauzou, bud Zambie nebo Indie.
      • ucho
        hm, z jeho úst jsem dešifroval "teď", "dva", "Řecko". tak ti nevím... :) ano, Zambii tam zmiňovali redaktoři v tom okénku, on pak ale mluvil o dalších svých "úspěších"...
        • yuri.sidius
          Jestli pak tam taky zmínili jeho první komentář k této kauze "o dvou blbcích"
          No hlavně, že se teď pan humanista umí pochválit, že *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit