Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky nechápu proč má někdo spasitelský komplex, realizuje si ho prostřednictvím nějakého projektu a nesnese ani gram kritiky se kterou je třeba počítat. Vlastně jediné co tady chápu, proč ten projekt nemá žádného mecenáše/vydavatele, zřejmě bude těžké sehnat někoho kdo dá prachy a bude zároveň držet ústa *1*
  • Herní systém a obsah můžou být v pohodě, ale grafika je dost nešťastně zvolená a dost lidí to tak odradí. Když už autoři nemají technologii, která by jim umožnila se víc rozmáchnout, tak by bylo lepší najít styl, kterej by tou technologií nebyl tolik omezenej a ne se snažit o takovou tu vizuální klasiku, která je k vidění v každým druhým fantasy a těžko se na to dá dívat a nesrovnávat přitom s něčím propracovanějším.
  • zdaleka nie wow, skor my to pripomina, tiez free (ked dobre viem) MMORPG Planeshift, od wow to ma dost daleko
  • Odsuzovat to dopředu nebudu, dokud si to nezahraju, ale opravdu mi to z toho popisu a videa zatím připadá jako taková špatná kopie WoW, nemůžu si pomoct. *9* A animace postav jsou dost špatné...
  • aha ty si asi trosku moc ..ukaz mi mmorpg kde neni ORC... wowko taky nebyla prvni hra kde vynalezli orci tak co sem cpes naky ze to kopiruje wow
  • Bože můj, tohle je jedna z věcí, kterou fakt nepochopím... Člověk se s něčím pět let dělá jak idiot, cpe do toho svůj volný čas a prostředky, věnuje se tomu ze zábavy, dělá to zadarmo a první reakce, co člověk musí číst, jsou tyhle kydy... Člověk v našich luzích a hájích by měl být rád za tuhle undergroundovou snahu, ale držkovat a dělat chytrého je evidentně docela krásný zvyk... Já nevím, mohu si myslet cokoliv, ale pohřbít něčí letitou snahou slovemů "hnoj" je i na mne docela moc... Grafika a dynamické ýbr efekty nejsou často všechno...

    Jinak k projektu. Na UG projekt to vypadá docela solidně, soubojový systém mě, ne až tak akčnímu hráči, přijde docela fér (čili ať žijí tahovky :)), uvidíme, jak to autoři doženou do výsledku. Zatím to přes veškeré očekávání vypadá pořád poněkud chudě a lehce staticky. Budu držet palce. *5*
  • tak jako...pfff...ta bitka ma dostala....veeeeeelmi zleeeeeee...to postupne zobrazonavie travy a pod je neprieme...len to blikoce...FUJ, mesto kopio OG z WoW...rasy to iste...hnoj *11*
  • No nevím nevím jeslti s tou grafikou............. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit