Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WH jsem letos koupil i zkusil poprve. Vubec neni pochyb ze je to paradni hra ale uplne me nici doba nacitani hry/mapy/souboju a vymena tahu... podotknu ze nemam uplny drevo. Hra mi jede na 70fps v max kvalite. Kdyby to udelali treba aspon jako v civilizaci nebo alespon tak aby kamos pri hrani nemusel cekat az dotahnu ap.
    • jamar28
      Zvláštní. Já si to nemůžu dovolit dát na max, ale loading mi přijde vcelku rychlý. Co se týče tahů - nemáš zapnuté sledování tahů počítače? Pokud ano, vypni si to a zabere to tak 10-15 vteřin i v pozdějších fázích hry.
    • To ja zas mam sunku s SSD a je to uplne vpohode
  • Jsem zvedav jak dlouho bude trvat, nez se zbavi toho fantasy nesmysu a hru opet vydaji v obdobi realnych lidskych dejin, dle těchto ho**n co jsem zde cetl, to bude asi za dlouho.
    • jamar28
      V současnosti vyvíjejí minimálně dvě historické hry. Odhalit by je měli během několika měsíců.
  • Mna bavil najvac M2. W najmenej. Shogun 2 ma moc nebavil lebo nemam rad Japonsku kulturu a zo strategickeho hladiska je Japonsko sliz (ta cestovina), takze tam nie je moc co vymysliet. Este ma laka zahrat Attilu, ale teraz hram ine hry.
  • Co to je
  • TheGGG
    hlavně aby ve třetím warhammeru TW byli dawi zharr, to by byla pecka, jejich návrat by mě hodně zlepšil náladu
  • Krysy na vás!
  • No chtěl sem si dokoupit jedničku ale když vidim že dvojka bude vše z prvního dílu+obsah navíc tak asi počkám
    • jamar28
      Nebude.
      • Hmm a co tam konkrétně bude chybět, když budou všechny rasy z jedničky i mapa?
        • jamar28
          Mapu z jedničky tam budeš mít jen v případě, že už jedničku vlastníš. Rasy z jedničky nevím, ale i kdybys je tam měl, tak jen jako kolonizátory ze Starého světa, takže spíš jen tak na okraj.
        • Nebudou pokud nebudeš mít jedničku tak budeš mít k dispozici jen 4 rasy z dvojky. Pokud budeš mit i jedničku tak se ti zpřístupní mapa a rasy z jedničky a vytvoří dohromady jednu velkou mapu
  • Já bych zase rád po určité době od vydání nějakou soubornou edici se všema dlc. Od Shoguna 2 na to nějak kašlou.
  • Veskoslav
    Rada Třinácti nedopustí, aby se mocný a nepokořený národ podrobil ostatním!
    • ty decko prijebane
      • RedEagle
        :))) potlesk :))
  • jamar28
    Uf. Jsem rád, že nepodlehli tlakům některých fanoušků, kteří by chtěli obsah všech DLC už v základní hře, ale pořád za 60 euro. Určitě by se to podepsalo na kvalitě.
    • Tak tak, DLC na puvodni hru me prisly super, koupil jsem si jednu rasu a par tech special jednotek, o zbytek jsem nemel zajem. Jedine co snad bylo mimo je chaos preorder DLC a gore DLC.

      Z cehoz to gore imo udelali jako DLC aby se vyhnuli mature only ratingu. Pro chaos nemam omluvu no :(
      Nicmene warhammer je pro me takova slabina ze do toho pujdu tak ti tak! SKAVENI!!!!!
      • Veskoslav
        Chaos dostal každý, kdo si to první týden koupil, nejenom preorder.
        • no ja si to koupil za mesic a dostal jsem exkrement :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit