Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Tady bylo zase veselo. Já třeba musim říct že mě DS hodně změnilo, už nejsem schopnej hrát rpg klasickýho stylu, dobře, možná kromě gothica a icewind dale. DS má prostě něco, co ani nejsem schopnej pojmenovat a co mi chybělo. Kromě toho že ta hra je nádherná mě absolutně uchvátil svět a jeho příběh, všechno je tam nějakým způsobem propojeno. Miluju příběh DS a taky to jak obrovskej prostor nechává pro spekulace. DLC určitě pořiďte, první díl to slušně rozjel a Sinh je jedním z nejlepších bossů co v sérii byl.
    • TheGGG
      Souhlas, celé je to dokonale propojené. Hrozně se mě líbí ta spojitost DS I a DS II. Fakt paráda. Neskutečná atmosféra, kterou jiná hra nenabídne a asi nejlepší lore vytvořené jen za účelem hry.
      • Kozy
        Ve dvojce už to s příběhem trochu přehnali, v DS1 jsi měl nějakou kostru a k tomu jsi se postupně dozvídal různý spojitosti a podrobnosti. Ve dvojce jsou to samý hádanky a a nevyřčený něco. Třeba takovej Dragonslayer, golemové/ obři, throne of want a tak dál, doufám že po dlc budeme vědět víc.

        A abych nezapomněl, až dokončíte Sunken King dlc, vemte si ashen mist heart a běžte se mrknout za vendrickem *3* Aha, on to řikal ten chlap ve videu, tak nic.
        • TheGGG
          No jo, některé věci nejsou uplně jednoznačné, nebo se dají vysvětlit více způsoby, snad DLC přinesou odpovědi.
      • Draken69CZ
        Prý tam je mírná spojitost i s Demon's Souls, ale to aby měl člověk nafukovací hlavu aby si to všechno pospojoval.
        • TheGGG
          No jo, o tom kolujou pověsti. Žel nikde jsem nenašel žádnou skutečnou spojitost.
          • Draken69CZ
            Myslím, neber mě úplně za slovo, že se o nějaké postavě v Demon's Souls mluví nebo je v nějakém popisu a v DS jedničce ji potkáš, myslím že je to ten parchant v Tomb of the Giants co tě láká do díry.
            • TheGGG
              Hej, to je dost možný, na demon´s souls jsem radši zapomněl, protože nechci aby se mě vracely noční můry o tower of latria *8* . Fakt creepy.
  • Za mě DLC palec nahoru...Chvílema si připadám jako Lara Croft...
  • Vogon
    Měli jste se zeptat, proč pomrkávají na české hráče (Havel,Ostrava). Ale typuji, že s tím má něco společného Myiazaki, protože se na DkS2 nepodílel a nic takového tam není.
  • Preed
    Klasicky katastroficky flame na games,trosku zdvyhnem latku,youtuber co ma asi najvacsi channel cisto o souls hrach hodnotil to prve dlc velmi pozitivne,co ma celkom prekvapilo,takze snad sa ku tomu niekedy aj dostanem. https://www.youtube.com/watch?v=vSXPfEMfPP0&list=UUe0DNp0mKMqrYVaTundyr9w
    • WhySoSad
      Perfektní video *4*
  • Jsem rad, ze byl ohlaseny Bloodborne, takze nepovedenou dvojku nemusim uz resit a jen se muzu tesit na prival genialni hratelnosti, ktera nas buce cekat prave v Bloodborne.
    • Užij si příval genitální hratelnosti.
    • Draken69CZ
      Z jednoho videa vidět tu genialit chce hodně představivosti :D Mě tam docela děsí ta brokovnice.
      • WhySoSad
        Taky jsem se tomu docela divil, ale na druhou stranu proč ne ? Oživení to může být povedený :)
        • Draken69CZ
          Dost mi to připomíná starší hru Nightmare Creatures.
          • Inquisitor
            To jsem pařil na PSX, tam se mi líbilo, že šlo nepřátelé rozsekat na kousky :D
            • Draken69CZ
              Já hrál kdysi PC demo a z toho ovládání sem málem vyrostl do stropu a z té atmosféry málem nakálel do trenek :D
  • Hra jako taková mě bavila, nicméně ztráta ředitele předešlých 2 her způsobila, že DS2 ztratila svůj specifický feeling. Jelikož nemám čas se tady dlouho rozepisovat, hodím odkaz na video, které solidně shrnuje všechny moje pocity.

    https://www.youtube.com/watch?v=UScsme8didI

    Je sice delší, ale argumenty dávají smysl a sám bych to lépe nenapsal. Doporučuji.

    Pokud jde o DLC, uvidíme, jak na ně zareaguje herní obce. Naslepo už do toho nepůjdu...
  • Klasicka DS diskusia na games. Fanaticka skupina DS priaznivcov, pre ktorych je akcne RPG s fantastickym lore (pochopenym z youtube a wiki) , hrou zivota vs zopar kritikov.
    Pre mna osobne DS seria znamena velmi dobre akcne RPG, kde ma najviac bavi exploring neznamych oblasti a atmosfera sveta."Pribeh" a lore ma vobec nezaujali a po dohrani sa pre mna stava hra nudna.
    Momentalne hram DS2 a pravdupovediac, uz tie ohrane mechanizmy a pristup k designu urovni a umiestneniu nepriatelov, dost nudia.
  • maros.goc
    Veskoslav: Prepac ale porovnavat dark souls s divinity original sin moze len blazon...uz len to ze prva menovana je zamerana na suboje a akciu a druha na rpg a statistiky je jasne ze co do rpgckosti vyhra divinity, vsak to je uplne jasne... Neviem prečo ma kazdy hrac co povazuje baldurs gate 2, ci planescape Torment za rpg modlu nutkanie rypat do oststnych rpg ze to rpg ani vlastne nie su...
  • RazorProduction
    nechci rejpnut ale to usa ten japonec nemohol nadabovat ??? *13*
  • WhySoSad
    http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/23588320.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit