Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc hezký rozhovor...a na ten simulátor metalu už se těším jak sviňa! *1*
  • betu jsem dohral, byl to prumer ale kupovat nebudu, k čemu taky hry nezvyknu hrat dvakrat
    • Tak odpověď už jsi dostal...fuck them!
    • USER47
      Yeah, sure. Kdybys ji opravdu hrál, tak by sis býval mohl všimnout, že je to jen relativně krátká část hry...
  • *padli
  • Obrovská pochvala. Nejlepší interview, co jsem kdy viděl *1*
    • Souhlasím. Je vidět že jste si padly do noty. Byla radost to poslouchat.
  • Nevim, jestli to tu uz nekdo psal, pojmu singularita je venovan dokument "The Transcendent man". Viz.google.Silne doporucuju.
    • A kniha "The Singularity Is Near". Ovšem ať už je vztah k tomuto tématu jakýkoliv, doporučuji využívat http://www.kurzweilai.net/ pro nejnovější zprávy z cutting-edge vědy.
      • Mimoto jsem se snažil vytvořit titulky k tomu dokumentu "The Transcendent man", ale to je i s kvalitními titulkovacími nástroji tolik práce (pokud to chce člověk udělat kvalitně), že jsem se po několika dnech nedostal ani k 30%. *7* Ta kadence slov u podobných dokumentů je šílená. *1*
        • ignorance u nás taky.
  • misho8723
    Tak to "Fuck them" smerovalo aj na mňa, ale aspoň im pribudol zákazník.. nemám rád takéto úniky nedokončených verzií na net, a nechápal som ľudí čo si stiahli betu Crysis 2, ale tentoraz som tomu sám podľahol... a tá hra je fantastická, hrateľnosť výborná, atmosféra super, výtvarný štýl pohlcujúci, hudba epická, dizajn lokácií špičkový .. grafika samozrejme nič nevídaného, ale aj tak tá hra nie je o grafike a keďže išlo o betu a nedali sa nastaviť úplne najvyššie detaily a antialiasing očividne ešte nefunkčný, čiže po tejto stránke sa nedá hodnotiť, a jedine čo ma ako tak sklamalo, sú postavy.. zatiaľ mi prišla väčšina taká klišéovitá, nie moc zaujímavá..ale beta má tak okolo 10 hodín, čiže je veľká šanca, že v ďalšom priebehu sa to zlepší..a nato, že ide o betu, veľmi málo bugov je v hre.. je primerane ťažká, a každý investovaný bod si človek musí poriadne premyslieť, že kde ho použije.. Deus Ex jednotka je legenda, pre mňa právoplatné pokračovanie Deus Ex nie je Invisible War, ale Vampire-Bloodlines, a po dlhých 6 rokoch je tu ďalšia skvelá hra ich typu a tá sa volá Deus Ex: Human Revolution.. jasná kúpa
    • Hanzales
      nevim, ktere slovo bych zmenil, ale asi zadne, pritakavam v plnem rozsahu. K tomu vsemu potesi treba i moznost skakat skrceny, plizit se a tahat tela rychle, nebo pomalu, prkotinky jako system sbirani predmetu, nastavitelnost klaves... Detail s detailem jde ruku v ruce vstric hraci na kazdem kroku a pozitek ze hry na obtiznost "deus Ex" s vypnutymi pomocniky nema tak daleko k prvnimu dilu "deus ex". Obvzlaste pri stealth hrani. Jasna koupe a jako pametnik mozna jeste zmenim na sberatelskou (byla by to prvni takova), krom Zaklinace, ten je sberatelsky jiz v zakladni verzi :)
  • obrazky sa pozeraju na prd - videa nacitava pomali !!!! uz s tym nieco robte !!!! myslim ze nie som sam...
    • No a mě se video zase přehrává trhaně, takže pro mě opětovně nesledovatelné. Tohle je evergreen všech autorských videí tiscali games. To je takový problém video upravit tak, aby jeho přehrávání bylo plynulé i pro starší pc a pak dát čtenáři vybrat v jaké kvalitě si záznam pustí?
    • Rozhodně nejsi sám. Například mě se toto video načítalo cca 15 min. , což je tak trochu na posrání. Opravdu netuším, čím to je. Pokud má někdo nějaký nápad, jak to vyřešit, prosím o radu.
    • nevim, nemam problem
  • Jsem asi v 70% hry a je to dobry *1*
    • ne nejsi ty lama :)
      leaked beta konci po prvom bossovi.

      snaha bola, strapnil si sa. dovi zasran.
      • trolled hard, arent we?
    • Odulin
      Ale nejsi ty popleto, jenom plkáš;)
    • chcípni
  • Teda fakt musim priznat ze se mi to moc libilo. Dobre otazky, zajimave tema, proste cloveku to trosku priblizilo ty lidi co vytvorili produkt co budem pouzivat. Fakt dobra prace!.
  • Paul_cz
    Jo tak po zkounutí - naprosto parádní rozhovor. A můj požadavek platí, dejte i ty otázky s titulkama, je to větší sranda :-)
    Dugas je sympatickej člověk ("Fuck them!" :)), fakt jsem zvědav jak hra dopadne, preview demo bylo slibný.

    Ale fakt dobrý otázky - bylo vidět že i Dugase tenhle rozhovor bavil, nebyly to ty standardní žvásty typu "how many weapons" popř. "what kind of DLC".

    Jen tak dál!
    • super že to se u DX neřeší, zbraně jsou minimální aby se neplýtvalo a DLC zbytečné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit