Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha, právě v takových chvílích jsem šťastný že už rok fičím na konzoli, koupim-zapnu-hraju. Netřeba kupovat s každým titulem hw za desítky tisíc.
    • To je na každé jestli kvantitu nebo kvalitu. Mám 3 roky staré pc, které je tady uvedené jako doporučené hw pro hru. Proti konzolím nic nemám, každý podle gusta.
  • Nároky krvavé, všude kolem samé grafické prkotinky, které při hře stejně nezaznamenám a přitom je odraz padajícího stožáru na hladině jezera zcela mimo realitu - viz přiložené video 1:01 - to je prostě k smíchu, to si s tím inženýři z Ubisoftu nedokážou poradit?? navíc to vypadá dost nudně.
  • Pokud přestanete hry krást, nebude potřeba žádná ochrana. PC hráči si za to mohou sami (samozřejmě ti co hry nelegálně stahujou). Na konzolích nemáme problém. :-)
    • prosimte pirati se uz od disket a zatim to herni prumysl nepolozilo .. a neboj i na konzolich ,, to jsme si taky udost uzili s "kreklou" verzi xboxu ..
    • A že Ubisoft umí hráče motivovat k tomu, aby si jejich hru koupili. Když si stáhneš cracklou verzi, nemusíš být připojený k internetu a na pozadí ti zbytečně neběží procesy navíc. Takže ve finále jsou trestáni pouze ti, co si hru koupili legálně. Piráti se jedou dál po svém.
      • Jack1947
        Zbytečně to žere až moc ram...
    • Zaklínač nemá DRM u GOG verze a vydělá stejně,né-li víc. Co mi na to povíš? A na konzolích se to sotva hýbe a nedá se s něma jinak pracovat než hrát hry. 10k letíc oknem jen na hraní a k tomu hry za 1500 a i víc. Né díky *11*
    • Na konzolích máme jiný problém a to je 30fps, což u first person stříleček je žalostně málo a ve vypjatých situacích to na velké televizi jde hodně vidět.
  • Ja naposled koupil FC3 ve sberatelske edici (s tou panenkou Vase nebo jak se ten *** menoval) No dalsi dily jsem nehral na strilecky moc nejsem, ale rikal jsem si FC5 si zase koupim ovsem kdyz jsem videl cenovku za BEZNOU verzi ta je o nekolik stovek drazsi nez tehda ta sberatelka *8* A navic DENUEVO hned jsem si koupi rozmyslel!!!
  • TheGGG
    Ta hra působí nudně až běda a
  • *1* dík, zrovna teď jsem se potřeboval zasmát!!
  • Denuvo? Ne, díky, už jen z principu :D
  • Hlavně aby si kupující, kteří mají procesory AMD pohlídali funkce SSE4.2 které vyžaduje Denuvo. Mně Ubisoft peníze za Origins naštěstí vrátil. Žádnou hru s touto ochranou v žádném případě už nekoupím. Za Ass. Origins jsem dal 60 euro, za dva týdny byla akční cena 40 euro a gold edice slevnila z 80 na 60eur!
  • Jack1947
    Zadarmo je to předražený ale co se dá dělat ? *9*
  • tvl tohle bylo na bonuswebu uz pred dvouma dnama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit