Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zabij 5 medvědů a vyrob si větší peněženku ať můžeš nosit u sebe více peněz. *15*
    • A za peníze kupuj šípy, opovaž se je vyrobit. Skill body utrácej za větší výdrž, dílek health baru, menší rozptyl, protože kdybys to dostal v základu tak by nebylo co skillovat a nebylo by to RPG.
    • pouzdro na pistoli z 5 pejtváků obrovských z Black Flag jen tak něco netrumfne *1*
      • jamar28
        To už trumfnou jen Japonci s jejich masovým lovem velryb pro výzkumné účely. *15*
        • Picusové,co řeší logiku ve hrách .
    • skaven
      tak, predkozky su predsa dost male aj u medvedov(asi)
  • Denuvo? Ne, díky, už jen z principu :D
  • Lukass
    Bohuzel tenhle dil me uz vubec nezajima, uz je toho moc. Navic to bude mit to Denuvo co zere procak, takze dalsi duvod proc to nebrat.
    Far Cry pomalu umira stejne jako dalsi serie od ubisoftu.
    • Nekdy pred rokem jsem si koupil zlevnene Far Cry 4. Hra to neni spatna.. povrchni, ale celkem zabavna, jenze kvuli konfliktu steamu a uplay a systemu ukladani hry na checkpointech to spravne nesavovalo - nebo mozna savovalo, ale neloadovalo :) Vsadim se, ze kdybych si tu hru upiratil, tak to pobezi bez problemu a bude ukladat hru normalne.
      Takze tohle byla posledni hra od Ubisoftu, kterou jsem si od nich koupil, minimalne dokud budou pouzivat Uplay.
    • Denuvo + cenovka z konzolove verze = leda tak stahnout nebo vubec nebrat *7*
  • Hlavně aby si kupující, kteří mají procesory AMD pohlídali funkce SSE4.2 které vyžaduje Denuvo. Mně Ubisoft peníze za Origins naštěstí vrátil. Žádnou hru s touto ochranou v žádném případě už nekoupím. Za Ass. Origins jsem dal 60 euro, za dva týdny byla akční cena 40 euro a gold edice slevnila z 80 na 60eur!
  • tvl tohle bylo na bonuswebu uz pred dvouma dnama.
  • Nároky krvavé, všude kolem samé grafické prkotinky, které při hře stejně nezaznamenám a přitom je odraz padajícího stožáru na hladině jezera zcela mimo realitu - viz přiložené video 1:01 - to je prostě k smíchu, to si s tím inženýři z Ubisoftu nedokážou poradit?? navíc to vypadá dost nudně.
  • *1* dík, zrovna teď jsem se potřeboval zasmát!!
  • Ja naposled koupil FC3 ve sberatelske edici (s tou panenkou Vase nebo jak se ten *** menoval) No dalsi dily jsem nehral na strilecky moc nejsem, ale rikal jsem si FC5 si zase koupim ovsem kdyz jsem videl cenovku za BEZNOU verzi ta je o nekolik stovek drazsi nez tehda ta sberatelka *8* A navic DENUEVO hned jsem si koupi rozmyslel!!!
  • Jack1947
    Zadarmo je to předražený ale co se dá dělat ? *9*
  • Pokud přestanete hry krást, nebude potřeba žádná ochrana. PC hráči si za to mohou sami (samozřejmě ti co hry nelegálně stahujou). Na konzolích nemáme problém. :-)
    • prosimte pirati se uz od disket a zatim to herni prumysl nepolozilo .. a neboj i na konzolich ,, to jsme si taky udost uzili s "kreklou" verzi xboxu ..
    • A že Ubisoft umí hráče motivovat k tomu, aby si jejich hru koupili. Když si stáhneš cracklou verzi, nemusíš být připojený k internetu a na pozadí ti zbytečně neběží procesy navíc. Takže ve finále jsou trestáni pouze ti, co si hru koupili legálně. Piráti se jedou dál po svém.
      • Jack1947
        Zbytečně to žere až moc ram...
    • Zaklínač nemá DRM u GOG verze a vydělá stejně,né-li víc. Co mi na to povíš? A na konzolích se to sotva hýbe a nedá se s něma jinak pracovat než hrát hry. 10k letíc oknem jen na hraní a k tomu hry za 1500 a i víc. Né díky *11*
    • Na konzolích máme jiný problém a to je 30fps, což u first person stříleček je žalostně málo a ve vypjatých situacích to na velké televizi jde hodně vidět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit