Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu mi to pripomina Borderlands riznute Warframem. Coz zni dobre :)
  • Já měl za to, že se bude jednat o MMO. Tím pádem by se to (v případě úspěchu a za několik let) zaplatit dalo.
    • MMO to sice bude ale stejné jako Defianc
      • MrSanta
        Co Destiny vlastně je se špatně definuje. Bungie dostává kopřivku (trocha nadsázky*1*), když o Destiny někdo píše/mluví jako o MMO.
        • Njn ale jak to správně nazvat ? FPS RPG z hybridním MP? Trochu krkolomné :-D
          • MrSanta
            'online, action-based, emergent, mythic sci-fi first-person shooter sorta plays like Halo'
            Tohle jsem našel na netu, ještě tam bylo MMORPG, ale to jsem vypustil *1*
            • Jéé a vznikne z toho taková jednoducha a krasná zkratka OABEMSFFPliH MMO, jo a to se vyplatí *1*
  • Pilgrim66
    Třeba si Peter Dinklage řekl o 100 mega *1*
  • Někteří tady tomu absolutně nerozumí. Tahle hra se nezaplatí z prodejů, to je snad jasné. Jestli prodají 5 nebo 20 milionů je irelevantní svým způsobem.
    • a z čeho se platí?
    • x_ander
      I pokud bys vzal DLC a vůbec celý dodatečný placený obsah, tak je ta částka fakt strašně přemrštěná. Pokud je to opravdu myšleno tak, že těch 500 mega mají v plánu narvat do značky Destiny v následujících deseti letech, tak možná ok. Ikdyž pořád prasárna.

      Ale pokud je ta hra stála, resp. bude stát tolik, tak se i se všema placenýma srajdama budou horko těžko dostávat do plusu.
  • Zayl
    Vypadá to ... ok. Do čeho chtějí nalít tolik peněz nevím, zvlášť proto že z dostupných informací mi to moc revoluční nepřijde.
  • vypadá to úžasně moc se těším *14*
  • MrSanta
    Takže jsem se dozvěděli, že Activision nejspíš plánje během deseti let do značky Destiny investovat 500 mil dolarů. To mi jako nějaká extra hrozná částka nepřijde. Něco spolkne vývoj hry, něco spolkne markteting, něco spolknou servery a jejich chod, něco spolknul samotný vývoj nového enginu atd.
    A jestli do toho počítají ještě nové kancly pro Bungie a další věci, tak je to pak částka naprosto normální. Probém u tohoto vyjádření je, že vlastně přesně nevíme co všechno do té částky započítali. Já z toho mám dojem, že s jistotou můžeme akorát říct, že samotný vývoj Destiny (myšleno toho, co vyjde letos) těch 500 mil dolarů nestál *1*.
    Já bych spíš chtěl vědět, kolik dukátů stál samotný vývoj tohoto dílu.
    Na hru jsem zvědavej. Konečně se někdo rozhodl udělat 'klon' Borderlands. Doufám, že se to povede. Borderlands mám hodně rád a za další podobnou hru budu rád.
    • Kolik se do toho skutecne nalilo se provali az potom co ta hra bude/nebude uspesna. Jinak Borderlands mam taky rad, ale dvojka pro me slabsi. Ted bych sazel spis na novy Rage. Jestli tedy vubec bude.
  • Kez by konecne udelali strilecku s atmosferou Stalkera nebo Half-Lifu a hratelnosti counterstriku.... tyhle omalkovane slataniny nemaji sanci na uspech....
  • God-of-War
    500 mega?! Tak to jim přeju hodně štěstí při prodejích hry, budou ho potřebovat. *8*
  • Tohle je MP hra, single hra by takový rozpočet nikdy mít nemohla. Podívejte se jaké částky vydělává dodnes WoW. Pokud bude úspěšná a lidi to budou hrát, vrátí se to. Pokud ne, jejich problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit