Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechci stourat, ale zrejme vybrali celkem zvlastni nazev hry Knights..... At uz zasazenim a take dobou.. misto a cas je trosku mimo. ale mozna se mylim
    • Záleží, co považuješ za "rytíře". https://www.youtube.com/watch?v=1FYrdODjvDo&t=967s - tady je to poměrně hezky vysvětleno.
  • ucho
    a jak by ten KCD mohl na UE vypadat hezky :)
  • to se odehrává někde na Šumavě ne?
  • S tim meritkem jste se malinko sekli, ne?
    400km2 by odpovidalo plose 20x20km
    Meritko 1:1000? Irak zabira 20 000 na 20 000 km?
    Jsem musel zaspat neco strasliveho!
    (Pane redaktore, tisickrat mensi rozloha neznamena 1:1000 meritko. To odkazuje na delku..)
  • MickeyMutant
    Ty smrky, břízy, lučiny - to má být Mezopotámie, nebo spíš něco defaultního z Unreal enginu?
    • JamesFaith
      Severní Irák v minulosti pokrýval les mírného pásu, jen dneska už z něj zbyly jen velmi malé izolované oblasti. Může za to intenzivní těžba dřeva v minulosti, kdy došlo k nevratnému odlesnění a následné erozi půdy jako třeba ve Španělsku nebo na Krétě. V sedmém století, do kterého je hra zasazená, by takové lesy ještě v malé míře existovat měly.
      • MickeyMutant
        Smrkové lesy a břízy v historické době na území Mezopotámie nemají co dělat. V kurdských horách na severu se tehdy snad mohly vyskytovat zbytky listnatých lesů (možná i smíšených), ale rozhodně ne to, co můžeš vidět na obrázcích a ve videích ze hry. Tahle jehličnatá monokultura třeba vypadá jak někde u nás na Šumavě. A to navíc mluvíme o severních hranicích Iráku, který byl bojům mezi Araby a Sásánovci vzdálen stovky a stovky kilometrů.
    • Krescz
      ne to je invaze do Evropy :D
  • 400 km open world. To asi nebude 400 km ciara ci?
    • vsak 400 km stvorcovych. Ci co?
      • ano malo by to tak byt, ale nieje to tam uvedene ani v cestine ani v originali v anglictine...
  • No, docela by se mi to líbilo, ale... "Total team member 13" .... https://www.startany.com/rumbling-games?r=1
    Tak to hodně štěstí...
    *13*
  • Jsem zvědavej až ukážou i něco jinýho než obsah zbastlenej z megascans.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit