Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja by som tiež radšej film než hru... ) Vyzerá to úžasne. Pozrieť si takúto celovečernú projekciu na striebornom plátne s poriadným zvukom tak sa do toho kina asi presťahujem :)
  • Nazdárek,

    Já stujuju international relations a můžu vám říct že na tohle se opravdu těším. Je vidět že tam mají někoho z oboru. Hlavně ten první díl měl, když si to zpětně promíntu. Byli schopní s celkem velkou přesností předovědět určité pohyby ve společnosti. Koukněme kde jsem dnes" Nanotechnologie jsou součástí společnosti a constructivism ( idea myšlenek ) nás skutečně ovlivňuje! Jen tak dál.

    Užs e taky teším :D
    • Myslím si, že v roce 2000, nebo kdy hra vyšla, opravdu těžké "předpovědět" nanotechnologie. *3*
      • Že v roce 2000 bylo těžké předpovědět nanotechnologie, když v roce 1939 (Isaac Asimov) napsal povídku o robotech, což je mimochodem slovo, keré se poprvé objevilo v roce 1920 u Karla Čapka?
      • Já samozřejmě nemyslín jen nanonetchnologie. Zde se mi jedná i o politické události, kterých bylo ve hře mnoho. Tam se trefili taky. :-)
    • Myslím, že tohle předpověděla klasická díla sci-fi literatury o dost dřív než "public realtions"... *3*
      • A klasická díla scifi literatury byla něčím ovlivněna :-). Deus Ex série je tím prošpikována. počínaje renesancí, přes historické situace jako je Water Gate, Studenou válkou, atd.
        Série je ovlivněna i autory jako byl třeba John Stuart Mill. Hlavně knihou "On Liberty".
        I třeba anarchistickou literaturou ( v té době ((1800-1900)) byla anarchie trochu něco jiného než dnes ) Bylo zajímavé sledovat čím se nechali autoři ovlivnit. Každý vždy najde něco nového.
  • Kľudne ma tu zakopte pod zem ale to, že budeme ovládať polo-super robota neveští nič dobé. Chcem sa mýliť.
  • Trailer skvelý, hrateľnosť bude určite tiež dobrá, len sa bojím konzolovej grafiky a slabej optimalizácie pre PC. Keď som pozeral gameplay tak to vyzeralo graficky dosť slabo.
    http://www.youtube.com/watch?v=bKHolbuiorY
  • po traileru mam spis chut na deus ex film nez na hru :) mohli by nieco v kvalite Blade Runnera natocit :)
    • predbehl si me... vubec, ale vubec by mi nevadilo kouknout na film v tomhle enginu
  • Kupujem....
  • "škoda, že tvůrci více neprezentují samotný obsah třetího dílu prostřednictvím ukázek ze hry" hele ani to není škoda, viděl jsem všechny ty užasný trailery, pak tu jednu delší prezentaci a bohatě vim co od tý hry čekat.. aspoň to není jako u Mafie 2, že pomalu znáte celý obsah atd.. jinak už se nemůžu dočkat :)
  • Requiem1990
    Já si to nadšení nechám až se mi DX dostane do rukou.
    Radši budu ted skeptickej než pak zklamanej.
    A proč?Protože už se mi stalo dvakrát že sem naletěl na hype vydavatelům .
  • to vypada hodne dobre uz se tesim *1* *1* *1*,nejlepsi herni trailer patri metal gear solid guns of the patriot hra roku 08
  • Velmi, velmi působivé! Hudba je bezkonkurenční. Kamera, střih, režie, také. Analogie Ikara a nanotechnologiemi vylepšeného člověka vskutku přiléhavá. Let's look at gameplay!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit