Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě k těm cheatům... Já dostal před 2 lety od blizzardu permanentní Ban do Diabla 3...s odůvodněním, že jsem používal programy třetích stran...nikdy jsem žádný nepoužil a 1600 Kč v kelu :-/
  • jako ja nevidim problem, proste postava veme vlajku a jakmile ji nese nemuze pouzivat ability... easy co na tom blizz jako resi???
    • Spades
      Bo je rozdíl, jestli ji vezme Tracer, která chcípne na 1 shot, nebo Reinhardt.
      Neboli Tracer, která by měla nést ty vlajky, protože je rychlá, tak nemůže, a tanci, můžou, což je divné.
    • nightborne
      Nebo může, ale v ten moment ji upustí, asi jako ve WoWku, když se pokusíš s vlajkou odpálit nějakou nesmrtelnost nebo inženýrský boty =). Ono to nějak tak nakonec bude, nejspíš =).
  • chci se zeptat.. oni fakt vyhodily ze hry ten boost co byl na shiftu u vsech postav??? ta hra je ted nejaka pomala.. :( :( to snad ne?
  • Tilwaen
    Adam jede *1*
    • species
      kvantitativne urcite, informacni hodnota nula
      • Asharak
        Pořád naštvaný že tu není nic o Dotě? *1*
  • Kr.Pa
    Já nevím, připadá mi že vzali grafiku z Firefallu a dali ji na engine Team Fortresu.
    • species
      to ti tak jen nepripada hele :D Blizzard to takhle dela uz v podstate od prvniho warcrafta
    • Jo, presne takhle to funguje /facepalm
  • Fakt by ma zaujimalo co by ma ako hraca malo prinutit hrat prave tuto FPSku, preco by som ju mal od Blizzardu kupit. Chapem ze p. Homola je az prehnane pozitivne zaujaty fanusik Blizzardu, len dokola omiela aky je ten Overwatch zabavny a hra sa to vcelku dobre. To je ok, lenze takych hier tu je uz teraz kopec. Co prinuti hracov prejist prave na Overwatch ? Nehovoriac ze na to aby to bolo zabavne musi byt tych hracov aj dost na serveroch. Mimochodom ta grafika z obrazkov mi pride silne inspirovana prave TF2. Preco teda napriklad opustit TF2, kde kopec hracov ma uz nahratych vela hodin a aj nakupene veci a prejist prave na Overwatch ?
    • species
      to samy jako blizzardi dota, kdyz nemas dost skillu na to hrat TFko, sahnes po blizzardim paskvilu.
    • takych hier je kopec? ktere presne? TF2 je už stara hra a postavy tam nemaji tak komplexní system abilit jako tady.
      • zx_spektrum
        Loadout, Final Combat, Battlefield: Heroes, Battleborn, ještě minimálně jedna kde jsem zapomněl název a hra stejně zapadla.
        • Jack1947
          http://fc.cubizone.com/ chinese TF2 tak o téhle hře jsem neslyšel takže svým způsobem díky za tip. Jinak ano všechny jsou tps/fps ale tady se bude víc hrát na skill a kooperaci kdy každý v mapě má svůj smysl postavení a nějakou roli tedy něco jako moba i když dost komplexně zjednodušená.
        • zajimave, nekterym z tebou zminovanych hram se tady na games moc nevenují, treba takovy loadout tady ma jen jedno video, pritom na steamu ma velice kladne hodnocení... nj nektere hry tady maji asi privilegovane postaveni...
          • Loadout mel po releasu pomerne velkou sanci na uspech, bohuzel ho developeri pohrbili absenci ranked modu a spatnym matchmakingem obecne a kdyz se ani po par mesicich nic nezlepsilo, hraci odesli pryc.

            Final Combat je jen klon TF2, coz neni spatna hra, ale je proste stara, nemluve o obrovskym mnozstvi updatu, ktere tu hru posunuly do ne uplne idealniho stavu.

            Battlefield Heroes byvala na pomery F2P skvela hra, bohuzel ji zkurvily mikrotransakce do takove miry kdy se stala v podstate nehratelnou dokud se tam nenasypalo enormni mnozstvi penez, tudiz hraci opet odesli a v soucastnosti je hra zrusena a nebezi ani servery.

            O battlebornu nic nevim, coz je velky prusvih, protoze se o tenhle zanr relativne dost zajimam. Nulovy marketing = hra proste zapadne, hraci neprijdou a smytec.


            Co se tyce Overwatche - TF2 je uz proste stara hra se svymi chybami a Overwatch je proste krok dopredu v tomto zanru, ktery je momemtalne docela prazdny a vyladena hra s dobrou hratelnosti se muze na trhu velice dobre uchytit.
  • "Rozšiřování Overwatche nebude pro vaši peněženku po vydání žádná sranda"
  • k čemu všechny ty vlastnosti, at tam daji jednoho hrdinu pro všechny, nekolik typu zbrani, a ať rozhoduje mozek a taktika.
    btw do wowka dali klidne vlajky i když tam nekterí meli nesmrtelnost nebo blink.
    • species
      mam to chapat tak ze v tehle multiplayerove fps nebude CTF?
    • takhle to dopadá, když se vymýšlí super bomba hrdinové se super mega abilitami.. a pak teprve až hra :D
  • Jack1947
    Ví vůbec někdo jak se to má u Blizzardu s anticheat ochranou? např jsem již někde četl že v HOTS se hackovat dá... ono tady není o čem přemýšlet, aimbot, wallhack - speedhack atp... myslím by mohli být úplně běžné... je to fps no. Prostě jak se k určitým podvodům staví a jestli je přísný, nebo naopak jako Steam že mu to je fuk.

    To je docela zásadní, věc, a já o tom nic nevím tak třeba někdo kdo jeho hry více hraje a tak něco víc ví... a rád se podělí.
    • D1 kopec hackov. D2 detto. Starcraft 1 hlavne ku koncu "aktivneho zivota" (pred vydanim SC2) sa bez par antihack toolov nedalo na battle.nete ani hrat bez toho aby si nenarazil na nejakeho blba s cheatmi (aj ked niektore boli skor len ulahcenie samotneho ovladania z dnesneho pohladu). V SC2 to vyzera zatial viac menej v pohode. Nejak som sa nestretol s masivnym cheatovanim ale nerobim si iluzie ze by nebolo. D3 malo kopec hackov, uz len Aukcna sien bola silna motivacia. Dnes to uz bude asi menej zaujimave. Ostatne Blizzard hry, WoW, HotS netusim ale asi minimalne vo WoWku toho bude kopec.
      • používaní botu není hack, jinak bys na farmení musel obetovat hodiny a hodiny času. Takže je to proste rešení pro lidi co maji taky realny život a chteji se udržet oproti konkurenci. V diablu 3 když byla aukce jsem diky botum videlal i 1000 € mesíčne
        • 1000€ mesicne hahaha a pak se probudil s rukou v nocniku... jen skoda ze ti ucet zrusili a zablokovali hned v prvni vlne vid...
        • Jack1947
          To ti není trochu trapné se tímhle jakoby chlubit? *7*
          • Tak proč ne, když to tam ty lidi kupovali...
    • Asharak
      https://www.youtube.com/watch?v=x2oURqiWxTs
    • nevim o tom že by se v diablu, starcraftu nebo wowku cheatovalo, takže mas asi smulu a budeš muset hrát poctive. tedy jestli vubec protože hra nebude f2p, co by znamenalo že si hru budeš muset koupit
      • Já třeba vím, že ve wowku se cheatuje jako prase. V pvp ladderu je 70-80% lidí na nejvyších místech boostnutých a je spousta videií na youtube s wallhackem, flyhackem, kickbotem atd atd. Blizzard se k tomu staví tak,že to rok nechá v pohodě lidem procházet a pak zabanuje polovinu účtů. Bohužel jenom na pár měsíců max...Takže je to jen otázka času, než to bude i v Overwatchi. Já to vidím na půl roku až rok než se to začne šíčit jak mor. Ale cheatuje se všude a v každé online hře. Je to normální lidská vlastnost, všechno ochcat. Až zavedou EET, tak uvidíte,jak půlka obchodů v republice krachne nebo to zabalí, pže většinou žijí z peněz které šlohnou *1* *3* Já proti tomu nic nemám, podporovat stát,kterej ti skoro ve všem hazí klacky pod nohy a maximálně komplikuje život si nic jiného nezaslouží.
        • Jack1947
          Aha, takže vlastně je to ok a nic jako perma HW id ban není... hmm cheatuje se všude a i ve hrách kde bohužel se točí velké peníze o to víc. Ten stát souhlas ale to snad nepatří moc sem ne.
        • ve Starcraftu se zas masivně jedou maphacky, bylo to i na turnajové úrovni, když se hrálo přes net a ne někde v hale
      • Haha, opravdu pobavilo. Smekam nad tvym prehledem :)
      • Jack1947
        maxi a to si děláš srandu nebo jen trollíš? určitě se ptám proto že jsem cheater lol. (naah).
  • Poslední dobou spíš každý článek řeší jestli a kdy bude, případně proč ještě není podpora MODů, co k tomu říká komunita, ale že hra není hotová v základu ani v okamžiku vydání a často ani dlouho po něm nikoho moc nezajímá. Jasně že u takovéhle akce je to důležitá součást online hry, ale nějak to bují napříč žánry ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit