Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Pořád naštvaný že tu není nic o Dotě? *1*
  • Ještě k těm cheatům... Já dostal před 2 lety od blizzardu permanentní Ban do Diabla 3...s odůvodněním, že jsem používal programy třetích stran...nikdy jsem žádný nepoužil a 1600 Kč v kelu :-/
  • Spades
    Bo je rozdíl, jestli ji vezme Tracer, která chcípne na 1 shot, nebo Reinhardt.
    Neboli Tracer, která by měla nést ty vlajky, protože je rychlá, tak nemůže, a tanci, můžou, což je divné.
  • Loadout mel po releasu pomerne velkou sanci na uspech, bohuzel ho developeri pohrbili absenci ranked modu a spatnym matchmakingem obecne a kdyz se ani po par mesicich nic nezlepsilo, hraci odesli pryc.

    Final Combat je jen klon TF2, coz neni spatna hra, ale je proste stara, nemluve o obrovskym mnozstvi updatu, ktere tu hru posunuly do ne uplne idealniho stavu.

    Battlefield Heroes byvala na pomery F2P skvela hra, bohuzel ji zkurvily mikrotransakce do takove miry kdy se stala v podstate nehratelnou dokud se tam nenasypalo enormni mnozstvi penez, tudiz hraci opet odesli a v soucastnosti je hra zrusena a nebezi ani servery.

    O battlebornu nic nevim, coz je velky prusvih, protoze se o tenhle zanr relativne dost zajimam. Nulovy marketing = hra proste zapadne, hraci neprijdou a smytec.


    Co se tyce Overwatche - TF2 je uz proste stara hra se svymi chybami a Overwatch je proste krok dopredu v tomto zanru, ktery je momemtalne docela prazdny a vyladena hra s dobrou hratelnosti se muze na trhu velice dobre uchytit.
  • species
    kvantitativne urcite, informacni hodnota nula
  • species
    mam to chapat tak ze v tehle multiplayerove fps nebude CTF?
  • species
    to ti tak jen nepripada hele :D Blizzard to takhle dela uz v podstate od prvniho warcrafta
  • nightborne
    Nebo může, ale v ten moment ji upustí, asi jako ve WoWku, když se pokusíš s vlajkou odpálit nějakou nesmrtelnost nebo inženýrský boty =). Ono to nějak tak nakonec bude, nejspíš =).
  • species
    to samy jako blizzardi dota, kdyz nemas dost skillu na to hrat TFko, sahnes po blizzardim paskvilu.
  • jako ja nevidim problem, proste postava veme vlajku a jakmile ji nese nemuze pouzivat ability... easy co na tom blizz jako resi???
  • 1000€ mesicne hahaha a pak se probudil s rukou v nocniku... jen skoda ze ti ucet zrusili a zablokovali hned v prvni vlne vid...
  • chci se zeptat.. oni fakt vyhodily ze hry ten boost co byl na shiftu u vsech postav??? ta hra je ted nejaka pomala.. :( :( to snad ne?
  • XorxoxTalarius
    Tak otazka je jestli nekdo cekal neco jineho, mne to treba vubec neprekvapilo :D
  • Jack1947
    http://fc.cubizone.com/ chinese TF2 tak o téhle hře jsem neslyšel takže svým způsobem díky za tip. Jinak ano všechny jsou tps/fps ale tady se bude víc hrát na skill a kooperaci kdy každý v mapě má svůj smysl postavení a nějakou roli tedy něco jako moba i když dost komplexně zjednodušená.
  • Jo, presne takhle to funguje /facepalm
  • neboj na svete je spousta f2p "kvalitnich" her i pro tebe
  • takhle to dopadá, když se vymýšlí super bomba hrdinové se super mega abilitami.. a pak teprve až hra :D
  • Tilwaen
    Adam jede *1*
  • To je pravda no, myslel sem to spíš obecně, že proto je tu tolik věcí o hrách od Blizzu, ale s těma několika článkama o jedný hře máš pravdu.
  • Tak proč ne, když to tam ty lidi kupovali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit