Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohoto street fightera uz zadny jiny neprekona :-) uzasny zazitky https://www.youtube.com/watch?v=_hQjFpGB6_k
  • Jupí ! Je pravda, že po 4000+ zápasech se Street Fighter IV začal lehce ohrávat ....
  • bohužel ano:) a jak říkáš, také jsem si nikdy nemyslel, že řeknu o nových MK, že jsou mnohem lepší
  • rozi ty žiješ ? *1*
  • jak už bylo řečeno..systém této bojovky, je už out..navíc neskutečná přeplácanost a namačkávací "minutová" komba po slepu, které vyhulí půl lišty a navíc je pozorovat po sté, jde už docela na mozek......osobně bych už uvítal nějakou bojovku na reálných základech, kde by hrála i výraznou roli fyzika a bez balastu kolem a přeplácaných komb
  • SalemCZ
    a co Tekken?
  • obcas si zahraju nejakou bojovku, ze kterych street fighter a mortal vychazi jako vitezove. ale rict, ktera z techto dvou je lepsi, je tezke. za zenitem jsou jiz obe, ze serie mortalu me nejvic bavil deception a jeho dlouha komba a dvojce bojovych stylu + weapon u kazde postavy, coz novy mortal nema. a navic u streetfightera neni problem jeste dnes hrat multiplayer, zatimco mortal si das maximalne tak v singlu. naopak mortal ma zase unikatni charaktery, ve streetfighteru jich je tuna klonem jineho bojovnika, napr ryu/ken/dan/akuma/evil ryu/gouken/sakura. ale tim nerikam, ze to jsou spatne hry, u obou jsem se bavil kralovsky.
  • jj to panicove rikavaji.. ostatni radeji zijou ;)
  • Je pravda, že visuál mohli posunout dál, vždyť to vypadá jak SFIV s filtrem. *4*
  • takže pak vyjde super verze hyper verze hyper turbo special verze .....

    už je to važně k smíchu. stejná nic moc grafika stejny postavy, stejnej stupidní system souboje kterej byl rozbitej už kdysi dávno na automatech, stejně OP některy postavy a některy uplně na hov.., stejná nenažranost capcomu vydávat xyz verzí hry za težký prachy. capcom jsou pěkny *12*

    sice sem byl fanda SF ale tohle už je moc. nikdy jsem si nemyslel že to řeknu ale Mortal Kombat je mnohem lepší
  • Díky za info, minimálně jeden příznivec bojovek sem chodí a potěšili jste ho. ^_^
  • Ale krásná smrt by to byla.
  • Paulcz
    Kdyby ho sevřela v těch stehnech tak je po něm hned :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit