Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kdy má M&B 2 vyjít? Už na to čekáme přes pět let...
  • XorxoxTalarius
    Zajimalo by mne jestli to pujde, teoreticky, hnat do extremu kdy budu mit napriklad clovicka se silou 40 a budeme mit v ruce napriklad obri patnactikilovou sekeru, se kterou kdyz rozmachne rozpuli kone :D
    • Nope, říkali že to bude omezené... logicky :)) ale bylo by zajímavé kdyby sis mohl v nějakém módu udělal 3metrový sekáček.
    • Tak vono na rozpuleni kone potrebujes hlavne tu silu, tezka sekera ti bude houby platna, pokud ji nejses schopen dodat tolik energie...
      • XorxoxTalarius
        No podle toho modelu se velikost ostri, vaha zbrane a dalsi veci zapocitavaji do udileneho poskozeni, proto je ta sekera vic realna, nez napriklad mec.
    • To sotva :) Viz ta videa ze hry, je to velice omezené a směšné. Zejména animace bojů a nějakou fyziku tam není moc vidět. Prostě sekneš udělá to dmg a hotovo. že by se zbraně odráželi dle hmotnosti a tvaru, to tam není.

      A co mě teda vadí obecně, je ta fyzika poškození NPC. To od doby SOF2 nikde není. Zrovna zde by to mohlo být brutálně realistické a nic. To se dočkáme možná někdy na kvantových počítačích pro domácnost
    • Kone musi byt nesmrtelni, jinak by jim to nejaka ochranarska organizace pekne spocitala.
      Lidi muzou umirat ale kone ne. Co by jste to byli za lidi, zabijet nevinne kone.
  • Hezke, ale lepší by bylo demonstračne video.
  • Fyzika zbraní platí i pro NPC nebo pouze pro hráče?
  • Budou modifikace z prvního dílu kompatibilní s druhým dílem? Jde mi hlavně o LOTR mód, na kterém dělali moddeři roky.
    • Zdarec, ne nebudou. To už bych spíš čekal že bude kompatibilní MaB1 s Warbandem. Bannerlord je vytvořený na úplně novém enginu se skriptováním C++. Módování však bude oproti Warbandu mnohem jednodušší a rychlejší takže bych v tomto problém neviděl. Sami vývojáři prohlašují že moderskou komunitu podporují (pochopitelně, protože jim to prodlouží herní dobu).
    • owny
      to je těžko technicky možné
    • nene
  • předchozí díly byly neskutečně chytlavé. Já doufám spíš než ve vylepšení soubojového systému ve vylepšení strategické části hry... mého hradu, pozice šlechtice v zemi, intriky a správa léna, takže spíš tu singleplayer část. já se na tu hru hrozně těším ,ale obávám se, že to bude velký průšvih s mximálním soustředěním na souboje a multiplayer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit