Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PravyMonty
    Vážně mě zaráží jak Japonci, když se snaží, dokáží udělat realistická západní brnění.
    Myslím, že by se hodně vývojářů pracujících na RPG/MMORPG(nebo na čemkoliv fantasy) mohlo nechat inspirovat.
    • ja tam nevidim ziadne realisticke zapadne brnenie
    • A proč? Nemusí být všechno striktně realistické.
    • Teba to zaráža a ja to viem od vydania vynikajúceho Demons souls !
      • PravyMonty
        Jasně, taky jsem si toho poprvé všimnul u Demons souls, ale mi jde hlavně o to, že Japonci, kteří měli(a stále mají) zvyk dělat věci extravagantně(obrovské zbraně, brnění alá kovové bradavky) teď dělají hezčí/realističtější brnění než západní tvůrci, kteří se naopak pokoušejí o kopírování Japonců a všichni víme jak to dopadá.
        • Malleth
          Celá souls série je svým stylem hodně odlišná od zbytku japonský produkce, podobně jako hry od Team ICO.
          Design víc přijatelnej pro západní publikum, gameplay nestojí na zastaralejch principech, žádnej přeplácanej HUD, žádný ukecaný dialogy a všechny maj voiceovery, velkej důraz na imerzi a atmosféru atd.
    • RazorProduction
      taky sem si vsimnul,taky armor myt v Gothic nebo v Kingdom Come *13* *11*
      • wenceslaus
        Kingdom Come je jiný století. V té době se ještě podobná zbroj nedělala. Jako kdyby měl Napoleon MG42 :-)
      • Proč bys mé dítě, chtěl ve hře umývat brnění? To snad od krve a exkrementů?
        • Od exkrementů a krve je předevsim Katolická církev, divoce se věnující zadním částem těl nebohých dětí a ministrantů. *16*
  • Preed
    Nebude tam zenska hratelna postava. #NotBuying #BurnThemOnTheStake #RighteousFury #CommentsFuckingClosed

    /irony off
  • RazorProduction
    tohle je vikradacka dark souls jak prase....
    • Pokusím se u svého Otce přimluvit, aby učinil zázrak a obdaroval tě znalostí pravidel pravopisu.
      • něco k věci by nebylo ?
  • To video musel dělat nějaký amatér, hrozně špatně se na to kouká, až je to skoro nepříjemný.
  • Tohle bude megashit, jako všechny exklusivní hry co na Ps4 zatím vyšly. Free to play forever *15*
    • Zavist je strasna vec PC kolego :)
    • kennyB
      Kolik těch exkluzivek na PS4 zatím vyšlo??? 1 a už tu mudruješ *1*
      • Hrál jsem Knack i Killzone a hlavně Knack je odpad co k tomu měli dávat zadarmo. Killzone ma první hodku dobrou a pak to jde do stoupy taky.
        • God-of-War
          A dohrál si Killzone? 4 poslední kola sou uber bomba.. To nejlepší si nechali nakonec.
        • kennyB
          Jo, pravda, Knack je kravina a Killzone taky není zrovna můj šálek kávy, ale napsat, že Deep Down bude kravina jako všechny exkluzivky na PS4 je zvláštní, kdy vlastně konzole vyšla teprve někdy před vánocema. Možná to kravina bude, možná ne, ale s hodcením počkám až do doby, kdy hra vyjde.
          • Jak to je free to play, tak je to většinou shit, nemůžu si pomoct. Prostě když tě 3x okradou cigoši, taky si už na ne daváš pozor, když vlezou do tramvaje.
            • kennyB
              *1* To je taky pravda, uvidíme. Snad to bude jedna z těch lepších *3*
    • God-of-War
      Ty už si to hrál? *15*
      • stačí keď vidíš obrázky z hry alebo nejaké video potom to už znamená že si dohral celú hru (aspoň väčšina to myslí tak :D:D)
  • Od prvních obrázku se mi tato hra líbila, ale čím víc se objevuje nových informací tím se menší má očekávání. Nejvíc mne asi děsí to, že to bude Free to Play, to na mne působí jako červený hadr na býka :D ... navíc myslím že to nebude tak decentní F2P jako má třebas DotA2 nebo Guild Wars 2. Z prvních záběrů jsem se těšil na něco ve stylu Dark Souls řízlého třebas podařenou Dragons Dogmou, ale podle posledních ukázek to vypadá na akčnější rychlejší rubanici, než jsou hry ze Souls série ... neb padali nepřátelé k zemi nějak příliš snadno. Taky se mi moc nelíbí některé až příliš okaté opisování od Souls série ... viz Mimická truhla ... To jsem si myslel že mne třebas tato hra přesvědčí ke koupi PS4, ale když si ji nebudu moct koupit v krabičce tak mne asi nepřesvědčí :)
  • oin.odin
    Stále sa snažím pochopiť ... to je ako F2P MMORPG alebo F2P hra v ktorej hráte že hráte MMORPG ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit