Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuj
  • neviem čo furt zhadzujete gothic 3ku,mne sa všetky hrali parádne a spolu aj s datadiskami tvoria jeden neskutočne dobrý a velký svet a príbeh na opakované hranie ako stvorený,ktorému je velmi málo rovných ! *1* ,všetky som prešiel 3x a zakaždým sa to dalo ísť inak ako pred tým!je velmi málo takých sérií o ktorých sa dá povedať to isté!za mna je na tom podobne ME trilogia.stalker a metro napr.,Elex vyzerá zaujímavo ale ešte si počkám na lokalizáciu a patche *5*
  • Pokud tam bude ten stary dobry Gothic feeling a spousta dobre napsanych postav po svete, tak odpustim vse a budu happy.
  • Soubojový systém je teda příšerný, jde vidět že u nepřátel to jsou spíš animace, než nějaká reakce na soupeře.
  • achjo.. mě to přijde pořadí horší a horší.
  • BoB.2
    Škoda že to vypadá že střelné zbraně jsou spíš doplněk než plnohodnotná zbraň.
  • Myslíš Stärke, Konstitution nebo Gerissenheit?
  • Lepší jetpack než parkour (případně ježdění po zadku na pyramidách).
  • Skoda, ze zase ta dr*nuta anglictina, tfuj
  • Tak za mě dobrý. Ty změny v animacích a v pohybech hlavní postavy a tak, to je skutečně skok kupředu a rozhodně dobrým směrem. Soubojový systém je sice průměr, ale pokud příběh bude držet, tak proč ne... . Rozhodně bude asi dobrá znovuhratelnost, zvláště pokud budou jednotlivé frakce skutečně tak rozdílné, jak o tom mluvili dříve. Za mě jo, ty změny co ukazujou v tomto videu jsou přesně to, co mi chybělo k tomu, abych o hru měl zájem. Stále nečekám srdeční zázrak, ale pobavit by tato hra mohla.
  • pěkné, ale soubojový systém už prostě neosloví a tak nějak už to tady bylo 5x

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit